Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van valaki így?

Van valaki így?

Figyelt kérdés

Félek egyedül lenni, férjem és én is dolgozunk nekem van egy krónikus betegségem ami elég nagy fájdalmakkal jár együtt, van hogy kórházba is kell mennem..

Rettenetesen érzem magam ha egyedül vagyok vagy bárhova egyedül kell mennem.. Félek már minden helyzettől szituációtól.. Folyton szorongok ezek miatt. Férjem támogat viszont nem lehet az hogy miattam otthon marad mert én nem merek sehova menni.

Pszichológus kell vagy inkább pszichiáter? Vagy mit javasoltok? Mert már teljesen kivagyok..



2020. szept. 7. 14:03
 1/3 anonim ***** válasza:
33%
Egy jó kineziológus is sokat tud segíteni!
2020. szept. 7. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nincs más lehetőség, és már nem hezitálhatsz, azonnal segítséget kell kérned szakembertől, viszont az nem tudom hogy a pszichológus vagy a pszichiáter jobb. Sok szerencsét és jobbulást.
2020. szept. 7. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Pszichiáter tud diagnosztizalni, ő utána továbbküld pszichológushoz
2020. szept. 7. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!