Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Az nagyon beteg részemről...

Az nagyon beteg részemről hogy már várom a halálom?

Figyelt kérdés
És nem is akarok másképp látni. Nekem nem tetszik a világ semmi jót nem látok benne és semmi nem érdekel. Csak vegetálok mert annyira nem vagyok bátor hogy bántsam magam. Meg azért félek hogy majd milyen módon halok meg, biztos rossz lesz. De már várom hogy ne létezzek majd. És már türelmetlen vagyok.

2020. szept. 7. 18:10
 1/7 anonim ***** válasza:
26%
Teljesen természetes
2020. szept. 7. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Néha várom én is. Nekem ennek az egész világnak a működése nem tetszik, mivel embertelen, arról szók hogy életben kell magadat tartani és kész, a többi dolog meg mind csak illúzió, ettől meg soha nem fogom őszintén boldognak érezni magam. Nem tudom minek kellene történnie, esetleg ha én lennék Jézus 2.0 és el tudnám tüntetni az utolsó rossz szándékot is a világból, akkor azt mondom volt értelme élni. Ja de hát ez az egyes verziónak se jött össze. :D
2020. szept. 7. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Előfordul 104 évesen.
2020. szept. 7. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Beteges. De ha meg nem vagy idos vagy sulyos allapotban, akkor van ra esely, hogy egy kesobbi idopontban elfogadod a segitseget ahhoz hogy ertelmet keress es talalj az eletben.
2020. szept. 7. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Valamilyen szinten meg tudlak érteni.
2020. szept. 7. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Azért várod a halálod mert félsz töle?
2020. szept. 8. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem össze kéne szedd magad. Valószínű azért nem érdekel semmi mert lusta vagy és nem is vagy hajlandó semmit kiprobálni. Valószínűleg rengeted lehetőséged van bármit csinálni mert az írásodból ítélve fiatal vagy. Csak hát azért tenni is kéne valamit. Ahelyett itt sajnálatod magad...
2020. szept. 9. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!