Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » MEMORIL Mite tabletta mik a...

MEMORIL Mite tabletta mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés

25 éves vagyok memóriazavarom ill. tanulási zavarom van.

szedi valaki a gyógyszert? én lucetamot próbáltam de nagyon ideges voltam tőle.Érdekelne hogy van valami jó tapasztalata ezzel aki használja figyelem memória javítására fiatalabb korban? Vénynélküli memóriajavitó gyógyszer

memoril mite a neve.



2020. szept. 8. 13:50
A kérdező szavazást indított:
Hatásos
Nincs értelme a szedésének
több volt a mellékhatás mint előnye
9 szavazat
 1/3 anonim válasza:
28%
Nem olyan jó emlékezetem szedtem eztett ,de nem javított rajtam semmit csak a szarás jött rám tőle. Valami jó erős emlékezést javító szerre volna szükségem ,de mi lehet az.
2020. szept. 12. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Én hasonlónak éreztem a hatását, mintha kávét ittam volna. Pörgősebb, aktívabb voltam.

De sajnos volt egy kellemetlen mellékhatása, hogy idegessé és kissé agresszivvá tett.

Emiatt nem is szedem többé.

2021. nov. 26. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Én most szedtem pár hétig, igaz rendszertelenül, de volt hogy egy nap 4-5-öt. Nem igazán hatott. 2-3 órára lett kedvem tanulni azt kb ennyi, de nem nagy durranás. Annyit ért 4 szem egyben mint egy dupla kávé egyben kb
dec. 18. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!