Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Antiszociális személyiségzavar...

Antiszociális személyiségzavar, vagy valami más?

Figyelt kérdés

Évek óta ugyanazok a témák érdekelnek. Vámpíros filmek, katasztrófafilmek, dokumentumfilmek Chernobylról, filmek Auschwitzról, Hitlerről, filmek/sorozatok gyilkosokról, sorozatgyilkosokról.

Mások szenvedése egyáltalán nem hat meg, csak érdekes számomra. Nincs lelkiismeretem és bűntudatom, önző vagyok, kihasználok másokat, mindenkit manipulálok csak kedvtelésből. Teljesen üresnek érzem magam, nincsenek céljaim.. az egyetlen örömforrásom a nyugtatószedés. Néha szeretek pubg-t játszani. Nem foglalkozom a külső megjelenésemmel, nem érdekel mások mit gondolnak, de szeretek diadémban mászkálni az utcán, hamis önbizalommal tölt el. Szeretem a kegyetlen horror sztorikat, mindig azért szurkolok, hogy ne kapják el a gyilkost. Nem követtem el semmi bűnt, csak néha anyagoztam párszor 15-16 évesen. Internet és nyugtatófüggő vagyok, semmi nem okoz örömet az életben. Az orvos eddig borderline-nak gondolt, ami elég sok ponton egyezik az antiszoc. szem. zavarral. (Csak azért járok orvoshoz, hogy nyugtatót irassak fel, és azt szedjem, amit csak akarok.)



2020. szept. 8. 21:40
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem inkább kiégettnek tűnsz, valami célt kéne találnod az életedben.
2020. szept. 8. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
49%
Mitől jó a nyugtató?
2020. szept. 8. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Jó lenne, ha a kérdésre válaszolnál!
2020. szept. 8. 23:23
 4/8 anonim ***** válasza:
31%
Szakembert kérdezz erről, ne a gyakoris népeket. Különben nem mindegy, mi a diagnózisod? Nincs benned erkölcsiség, szeretet, és nem is akarsz rá szert tenni. Pedig tudatosan fejleszthető az ilyesmi. Ha nem próbálkozol vele, előbb-utóbb meggyilkolsz valakit, és sitten éled le életed hátralévő részét.
2020. szept. 8. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Dehogy gyilkolok meg valakit. Nem akarom magam lecsukatni. Csak így teljesen üresnek érzem magam és semmi nem szórakoztat
2020. szept. 8. 23:31
 6/8 anonim ***** válasza:
35%
Akkor nem vagy pszichopata, azok ugyanis nem félnek sem a börtöntől, sem mástól.
2020. szept. 8. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Narcisztikus is lehetsz, volt olyan egy rokonom, a pusztítás vonzotta, mások lelki bántásából nyert energiát.
2020. szept. 8. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Talán keverednek ezek benned mind. Az ilyen személyiségnek érdemes egy parancsuralmi szervezetre bíznia magát, katonaság, vagy szerzetesrend, ott nem kell saját magának kitöltenie az ürességet, és foglalkoztatják.
2020. szept. 8. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!