Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Egy nárcisztikus férfi mennyir...

Egy nárcisztikus férfi mennyire hűséges egy friss kapcsolatban? Most volt az összeköltözés pár hónap ismerettség után. Nem gyors ez egy kicsit?

Figyelt kérdés
2020. szept. 8. 21:42
 1/6 anonim ***** válasza:
83%
Egy nárcisztikus férfi soha sem hűséges. Mondjuk azt, hogy addig, ameddig kedve tartja.
2020. szept. 8. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
51%
Honnan veszed, hogy nárci? Te diagnosztizáltad? Van hozzá szakvizsgád? Ha tudtad, hogy nárci, miért kölktöztél össze vele? Ha nem tudtad, előtte, de már most világos számodra, miért vagy vele együtt?
2020. szept. 10. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
elso honapokban jo lesz es minden ok lesz.ami utana kovetkezik, hat nem ilyesztgetlek, de tapasztalatbol tudom, hogy nem lesz jo.nekem rettenetes volt.
2020. szept. 11. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Elozo vagyok, ezt bemasoltam neked, ezeket es meg tobbet ateltem a szornyu kapcsolatunkban.


Kapcsolataiban gyakran ellentmondásos, nagyon kedves, aranyos, szórakoztató, elbűvölő tud lenni, ugyanakkor manipulálni próbál másokat, lelkiismeret-furdalás nélkül használ ki másokat, és előfordul, hogy az emberi kapcsolatokban is "megrágom és kiköpöm" típus, azaz hamar eldobja a párját vagy barátait, ha az érdekei máshogy kívánják.

2020. szept. 11. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Az első hónapok nagyon szépek és jók lesznek, túl szépek és túl jó. Azután minden megfog változni. Sokáig nem fogod tudni, hogy már nem hű hozzád. Menekülj amíg tudsz! Én sajnos nem tettem idejében.

Figyeld az apró jeleket. Ne bízz benne, ha jót akarsz magadnak.

2020. szept. 18. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
volt szerencsém ilyen nárcisztikus pasival élni, pokol az élet mellette. Jó tulajdonsága nincs. Ő mindenkinél a legokosabb a földön, mindenki életét irányítani akarja, azok a csajok vonzák, akik anyagilag jól állnak. A pasi meg a pia végett dolgozni sem jár el, kölcsönkéregetésből él albérletben, a főbérlő kénytelen a rezsit is kifizetni helyette. elúszott a pia miatt a jogsi, a ház is elúszott. Csak süllyednek lefele. Megoldást a facebokon keresnek a nyomorult életükre, azzal, hogy a volt barátnőjüket jól leszégyenítik a facén. szánalmas, gyerekes dolgaik vannak az ilyen beteg pasiknak. (W. N.)
2020. dec. 8. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!