Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Autistaként sosem lehet...

Autistaként sosem lehet rendes életem?

Figyelt kérdés

Pár napja derült, enyhébb fokozatú.

Régebben mindig azt gondoltam hogy csak nagyon introvertált vagyok és emiatt nem tudok ismerkedni. De olyan rossz hogy ennek betegség az oka. És ezt nem lehet gyógyítani:(

Nagyon szomorú vagyok mert eddig is jóval nehezebb volt így az élet, de mindig abban bíztam hogy majd változik, de nem fog :( szoktak is bántani amiatt mások hogy nem beszélek sokat. De hiába szeretnék beszélgeti valakivel de pár mondatnál tovább nem megy.


20 éves vagyok. Első ránézésre szerintem nem látszik rajtam semmi, orvos is nehezen jött rá.

Az ilyen emberek örökre magányosak lesznek? Sosem lesznek barátaim, barátnőm?


2020. szept. 10. 07:59
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én, mint 35 éves Asperger-gyanús nő, azt mondom, hogy de, lehet normális életed.
2020. szept. 10. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szia, Asperger-szindrómásként vannak barátaim, sikerült normális munkához jutnom egy unokatestvérem segítségével.
2020. szept. 10. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Az írásod alapján egy értelmes, gondolkodó embernek tűnsz.

Az, hogy nehezebben ismerkedsz, önfejlesztéssel szerintem simán kezelhető.

Ne nehézségként tekints az autizmusra, és ne kifogásként használd a kudarcaidra.

Menni fog,és tudsz teljes életet élni, hidd el.

Lehet, hogy kicsit több erőfeszítésbe került, mint egy teljesen egészséges embernek, de hidd el, nagyon sok felnőtt is enyhén autista, csak nem tud róla és mégis boldogul az életben.

2020. szept. 11. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!