Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Dancsó Péternek nárcisztikus...

Dancsó Péternek nárcisztikus személyiségzavara van?

Figyelt kérdés

2020. szept. 10. 09:37
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
59 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
86%
Ezt annyibol, amennyit mutat a videoiban, nem lehet megallapitani. Tudni kell, hogy az egesz munkassaga, amit youtube-on csinal, szinjatek mar, nem kell komolyan venni.
2020. szept. 10. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
82%
Nem tudom, de rettentõen irritáló feje, beszéde és stílusa van.
2020. szept. 10. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, de őszintén mondom, a legkevésbé sem értem, hogy miért sikeres.

A humora rémes, a beszédstílusa szintén.

2020. szept. 10. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
49%
Nekem egyáltalán nem tűnik annak, de még csak önimádónak sem. Amennyit láttam belőle abban az álarcos szennyben, ott kifejezetten lámpalázasnak tűnt, bár attól még simán lehet vki nárci.
2020. szept. 10. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
83%

Szerintem csak simán elrontotta a ,,siker" ugyanez van ha hirtelen valaki pl gazdag lesz.. és teljesen kifordul magából.

De tény hogy tipikus beképzelt alak, de ott van még Zsozé atya.. na azzal a palival ha egy szobába zárnak három perc alatt agyon verném az tuti

2020. szept. 11. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Azért sikeres, mert a népnek ez kell, ez a ripacskodás és cirkusz. Pont ezért a legnépszerűbb gémer csatorna a VR és még sorolhatnánk.

Viszont pont a műsor miatt egyáltalán nem tudhatjuk, hogy a való életben milyenek, mert ez nekik csak egy munka. Vannak akik a valóságban is ilyenek, de lehetnek szöges ellentétei is.

2020. szept. 13. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
Avvannekije...
2020. szept. 15. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!