Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pszichés légszomj? Többi lent

Pszichés légszomj? Többi lent

Figyelt kérdés
Szóval, igazából semmi bajom nem volt, semmi tünet, amég nem mentem el orvoshoz. Ott mondta a doki hogy közepesen hangos szívzörejem van, bár nagyon szorongok a dokitól is, ezért kb 150 lehetett a pulzusom nála. Lüktetett az egész fejem a szorongástól. Vérnyomást inkább nem is mértünk, talán mentőt kellett volna hívni. Szóval a 150-es erőtejes pulzus miatt nem lehetett szívzörejem? Na és amióta mindta a doki ezt a szívzörejt, attól a ponttól kezdve produkálom a billentyű betegségek tüneteit. Légszomjam van, ami igazából nem is az, nem tudom megfogalmazni, de szerintem csak beképzelem.. most mit tegyek?

2020. szept. 11. 07:39
 1/2 anonim ***** válasza:
Pszichésen lehet légszomj, nekem is van. Mitrális prolapsusom , van szív zörejem. Nem küldtek el ultrahangra? Lehet csak a gyors szívverés miatt van zörej. Gyógyszert sem kaptàl rá?
2020. szept. 11. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Lehet, de relaxációval megszüntethető.

https://www.youtube.com/watch?v=EfMA04nU2Fo&t=762s

2020. szept. 11. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!