Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Aki jár pszichológushoz,...

Aki jár pszichológushoz, beszél róla?

Figyelt kérdés

Arra lennek kiváncsi, hogy aki jár szakemberhez, az beszél másoknak erről, akar a munkahelyen, vagy ismerkedés alatt? Hogy fogadjak az emberek, vagy ha nem beszéltek erről miért nem?

Én járok pszichológushoz , és nem érzem azt, hogy szégyellenem kellene magam.



2020. szept. 11. 15:12
 1/9 anonim ***** válasza:
85%
Nem
2020. szept. 11. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
82%

Engem a szüleim vittek

1es vagyok

2020. szept. 11. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
83%
Csak egy szűk körnek. Itt ma Magyarországon még nem elterjedt és sokszor megbélyegeznek e miatt.
2020. szept. 11. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
91%

Nekem vannak barátaim, akikről tudom, hogy járnak, de soha nem beszélünk róla. Tabutéma. Társaságban le is tagadnák, ha szóba kerülne, biztos vagyok benne.

Sajnos a mi kultúránkban társadalmilag még mindig nem elfogadott ez, sok az előítélet ezzel kapcsolatban.

2020. szept. 11. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha ezeket a dolgokat a kollegákkal kéne megbeszélni, vagy új ismerősökkel, akkor senki nem költene pszichológusra. Ott intim beszélgetés folyik lelki folyamatokról, ez nem tartozik másra. Ha lelki gondod van is csak a közvetlen környezetedre és rád tartozik.
2020. szept. 11. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

A közvetlen környezetem, legjobb barátaim tudnak róla

Van két barátnőm, aki szintén jár, velük szoktuk megbeszélni a kínosabb, esetleg viccesebb jeleneteket, ami sokszor jól esik viszont a legmélyebb dolgokról mi sem beszélünk.

2020. szept. 11. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Kozeli baratoknak is csak akkor vallottam be, mikor kiderult, hogy ok is jarnak, mas egyaltalan nem tud rola. Bar itt nem eletvezetesi nehezsegrol van szo, hanem tobb diagnozisom is van, amit munkahelyen is titkolni kell.
2020. szept. 11. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem mondom el funek-fanak, de nem is titkolom. Nem is erzem szegyennek, meg szerintem erdekes dolgok zajlanak a pszichologusnal. Aki esetleg erdeklokdik, annak szoktam meselni. Inkabb kivancsisagot szoktam erezni a kerdesek mogott,

Eletem egyik legjobb dontesenek gondolom, hogy elmentem pszichologushoz. Nekem sokat segit, igy mondhatni buszken vallalom :)

2020. szept. 11. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hát én csak azoknak, mondanám el, akikről tudom hogy nem néznek le és megértenek.
2020. szept. 11. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!