Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Meg fogok őrülni! Évek óta...

Meg fogok őrülni! Évek óta nem tudom eldönteni, hogy melyik nemhez vonzódom,és ez már fel fog emészteni. Hogy deríthetném ki végérvényesen?

Figyelt kérdés
2020. szept. 13. 14:54
 1/6 anonim ***** válasza:
58%

Volt már szex mindkettővel?

A biszex miért nem jó?

2020. szept. 13. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
83%
Nem tudni kell hanem érezni.Csak érzed hogy melyik nemhez vonzódsz jobban.Ha mindkettőhöz akkkor biszexuális vagy.Érezd de ne eröltesd ez nem fejben dől el szerintem.
2020. szept. 13. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
73%

Ezek szerint vonzódtál mar mindkettőhöz, azt hívják biszexnek.

Egyébként sem egy kötött dolog ez, szerintem kevés a kizárólag hetero ember.

2020. szept. 13. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
35%
Én biszexuális vagyok (nem, köszi, nem válaszolok privire:)), és sosem okozott problémát. Nálad is valami más a gond szerintem. Önmagad elfogadása a probléma alapból, nem a szexualitás. Hacsak nem neveltek bigottul vallásossá, és akkor megtiltasz magadnak minden világi örömöt, a nemiséget is.
2020. szept. 13. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Lehetsz biszex, pánszex vagy aszexuális is...

A mindent vagy semmit érzése hasonló, lehet ez okozza a problémát.


Sok aszexuális kezdi úgy az önmegismerést, hogy kb ugyanùgy vonzódom mindenkihez = bi

Aztán rájön hogy nem vonzódik senkihez, legalábbis szexuális értelemben.


Az is lehet demiszexualitás van a háttérben, az is kb olyan mint aszexuálisnak lenni, aztán hirtelen arculcsap a dolog...

2020. szept. 14. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
Vonzódj inkább a kecskékhez, különben elnyomó vagy.
2021. ápr. 8. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!