Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Rajtam kivűl van olyan akinek...

Rajtam kivűl van olyan akinek erős a szociális a fobiája? Annyira hogy nem is tud kimenni a lakásból mert annyira szorong ?

Figyelt kérdés
2020. szept. 14. 22:09
 1/6 anonim ***** válasza:
81%
Nekem hasonló. Nem szeretek emberek között lenni mert úgy érzem mindenki utál. Sajnos ehhez társul az is hogy otthon sem szeretek lenni mert öl meg az unalom a négy fal között esténként és a magány. Ha kimegyek és sok az ember vágyom haza, ha otthon vagyok vágyom el otthonról
2020. szept. 14. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
És hogyan lehet segíteni nektek úgy, hogy jobban érezzétek magatokat? Pl. mit tehet egy barát? Csak mert nekem is van egy ilyen ismerősöm, aki szorong, és szeretnék vele barátkozni, mert nagyon aranyos.
2020. szept. 14. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nekem sehogy en mar kezdem feladniba harcot olyan tuneteim rosszulléteim vannak hogy eskuszom már a halalra vagyom csak hogy szunjek meg létezni. 10 éve ezzel kinlódok. Es nem tudom megmomdani mikor volt egy olyan napom hogy tenyleg jol lettem volna en ilyenre nem emlekszek mar. Ja es 25 vagyok . Tehat amindennapos rosszullétek,tünetek stb konkretan hazavágtak már teljesen. Voltam pszichiatrian,szedtem minden gyogyszert de semmi sem segit. Vagy a mellekhatasoktol hagytam abba mert kikeszit. Nemtudok egyszeruen normalis emberi eletet elni,rotty az egesz.
2020. szept. 14. 22:19
 4/6 anonim ***** válasza:
Van
2020. szept. 14. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
43%

1: minden csak akarat kerdese

2: megfelelo gyogyszer beallitas

3:pszichologus, csoportterapia

4: kituzott cel!


De igen, tudom mirol beszelek...

2020. szept. 14. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem a legtobb ido 4 honap volt hogy nem mentem ki, mert hogy neznek es hogy megiztam,65 kilo voltam ...ekkor meg a szuleimmel eltem de volt parom.

A szuleimtol nem kaptam szeretetet. Bantalmaztak. Anyam narcisztikus szemelyiseg rosszabb mint apam.

Nagyon sokat bantottak kicsinek is..

Aztan a kapcsolatom is megromlott az exemmel... adodott egy munka lehetoseg kulfoldon eltem vele elutaztam...

Elkezdtem dolgozni kesobb valahogy legyoztem a fobiaim es a szorongasom... jobban lettem idovel...

Evekik nem jott elo majd csak terhesseg utan ...visszaestem...

Meint nem szivesen megyek ki csak ha mar nagyon muszaj....

2020. szept. 14. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!