Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Más is gondol arra,napiszinten...

Más is gondol arra,napiszinten) ,hogy a pszichés betegségeik miatt tönkre ment az élete? És arra ,hogy tök felesleges ,hogy él?

Figyelt kérdés

2020. szept. 16. 08:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
50%
Minden nap szembesülök vele. Csak ugye ettől a nyavalygástól nem lesz jobb.
2020. szept. 16. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
És yzerinted mi a megoldas,én màr nem tudom..
2020. szept. 16. 08:59
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
gyógyszer esetleg segíthet, mi a betegséged?
2020. szept. 16. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Ja most látom a címszavaknál. Én Citalopram 20 mg-ot szedek.
2020. szept. 16. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
En csak frontinon "élek" antidepit probaltam de nagyon szarul voltam tole, inkabb abbahagytam,mar a nevét se tudom mivolt az a borzalom..
2020. szept. 16. 09:06
 6/13 A kérdező kommentje:
Ja és 10 éve kinlódok ezektől a szaroktol betegségektől nevezhetjük "akárminek" nyavalya meg mittudomen...
2020. szept. 16. 09:07
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Na én meg a Frontint nem bírtam! A Citalopram viszonylag nem erős gyógyszer. SSRI típusú. Vigyázni kell viszont a hozzászokás 2-3 hetében, mert öngyilkossági gondolatokat fokozhatja. Tehát tudatosan kell hozzáállni a megszokás idején. Nekem javította az életminőségemet, munkaképességemet. Még pszichoszomatikus tüneten is segített (rossz bélműködés a szorongás miatt).
2020. szept. 16. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk csak 30 éves koromtól szedem, előtte nekem is megkeserítette az életem. Úgy alakult, hogy sokat voltam munkanélküli, nem találtam a helyem. Egészen az öngyilkosság közvetlen közelébe eljutottam! Az időtájt tértem meg Istenhez. Pszichológus akihez jártam, javasolta h szedjek gyógyszert. Belekezdtem egy másoddiplomába, amivel sikerült állást találni később. A hit nagyon nagy erőforrás.
2020. szept. 16. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 4 féle van, en mar feladtam mindent. Ebből nincs kiút. Mar eleve a depresszió egy kezelhetetlen dolog, rá még jon a borderline, plusz szorongás. Egy nyomorult pokol ez az egesz. Mellé még szerencselten is vagyok. Undorodom a létezéséről. Az emberek többsége soha nem tapasztal meg ilyet, nekem meg ezzel kell szenvednem 8 eve. Egy árva barátom/kapcsolatom/testvérem sincs. Öngyilkosság a megoldás, van aki arra született, hogy megtegye. Lehet lepontozni, itt szeretik azzal levezetni a frusztrációt, csináljátok. 4 mentális betegséggel nem lehet élni.
2020. szept. 16. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Én megmondom oszinten akartam vagyis probáltam hinni istenben,jézusban sőt jehova tanuikat is beengedtem az eletembe, de hiába nekem nem ment egyszeruen hinni. Se regen sem most. Szerintem aki legbelul teljes mertekben nem tud hinni az istenben vagy a jehovaban nevezhetjuk sok fele kepp,az nem is kepes es nem is akar nekem nem ment es ugy voltam vele ez a vallasi tema meg hit dolog nem nekem valo. Ezzel senkit sem akarok megbantani tudom sokaknak ez egy fontos dolog de en mas vagyok senkiben nem hiszek marmint ilyen vallasi ertelemben. De nem rosszimdulatu vagy bunko akarok lenni csak van akknek ez megy van akinek pedig nem. En azert frontinozok mert a szorongasom a belso feszultsegemet vamennyire csökkenti. Meg nem vagyok pánikos es ideges annyira. Meg nekem a szocfóbia ami nagyon kicsinal,sokszor van buszrol metrorol lekell szállnom mert elkezdek remgeni mjnt a kocsonya és izzadok mint egy ló. Plusz ha latom hogy engem bámulnak még szarabbul idegesebben érzem magam.
2020. szept. 16. 10:14
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!