Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Második hullám alatt hogyan,...

Második hullám alatt hogyan, mivel igyekeztek megőrizni a mentális egészségeteket?

Figyelt kérdés
jó lesz, ha egyszerre üt be a téli depresszió és a vírus tetőpontja... én a tavaszi karantént egész jól bírtam, de télre biztos ki fogok borulni, és már előre félek
2020. szept. 16. 18:34
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy, hogy minden olyan híroldalt kikövettem, amelyik hányja ki magából a korona híreket. A környezetemből úgy is értesülök az aktualitásokról ha kell, ha nem. Nem szabad túlgondolni ezt a témát vagy inkább el kell fogadni a saját nyugalmunk érdekében bármennyire is nehéz. Ezen is túl leszünk.
2020. szept. 16. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
19%
Milyen vírus? Milyen hullám? Nincs tévém, neten nézem a vígjátékokat. Utána elmegyek sétálni, majd a garázsba hobbizni, meg áthívom a haverokat is. Szóval így.
2020. szept. 16. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Csak a hírek mellőzése segíthet.

Kipróbáltam, amikor esténként megnéztem a híradót állandóan szétstresszeltem meg aggódtam magam, mióta kiiktattam és a híradó helyett a kertbe megyek sétálni nyugodtabb a lelkivilágom.

De ettől a probléma ugye nem szűnik meg! Néha mégis sikerült belefutnom rgy-egy aggasztó hírbe és akkor letaglóz a rossz kedv újra. :/ én is aggódom hogy fogom túlélni a telet.

2020. szept. 19. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az elsőben a legtöbbet a sport segített, jártam rendszeresen futni a város széli erdőbe. Ha jön a rossz idő, átállok szobabicajra.
2020. szept. 19. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mióta otthonról dolgozom megnyugodtam és elég jól vagyok és elég türelmes ha boltba kell mennem. Amíg napi színten ki voltam téve a fertőzésnek a felelőtlen, beteg dolgozni jövő kollegák között teljesen kész voltam. Szerencsére a barátokmal sok online programot szervezünk. Rájuk figyelek és kizárom a külvilágot. Hírek nem érdekelnek, minimálisan hallgatom. Mondjuk a járvanyhyzetnél elkeserítőbb az emberek önző hozzáállása. Ha belefutok pár ilyen posztba az földhöz ver. Mert nem akarom ilyen társadalomban élni.
2020. nov. 24. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
5, engem is az készít ki jobban amit írtál, a felelőtlen, önző, érdektelen, tagadó hozzáállás, nem pedig a vírus.
2020. nov. 24. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Angel3000 ***** válasza:
Szia! Ha ugy èrzec, Hogy kezdesz besokkalni, akkor javaslom, Hogy Szedjèl a téli hónapok alatt B vitamin komplesszumot! Jó idegerôsitôszer ès vitalitásodat is felturbózza! Minden jót!
2020. nov. 26. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
7. Halottnak a kenet. 1 évig szedtem.
2020. nov. 26. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!