Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért van az hogy folyton...

Miért van az hogy folyton elkap a sírógörcs?

Figyelt kérdés
2020. szept. 16. 20:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ez ennyiből nem fog menni. Milyen helyzetekben fordul elő? Egyedül, ha gondolkodsz valamin? Ha bármilyen érzelem ér, akkor átalakul sírássá? Ha valaki negatív véleményt mond rólad? Ha ideges vagy? Mi váltja ki? Esetleg úgy érzed nincs ok?
2020. szept. 16. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ez ennyiből nem fog menni. Milyen helyzetekben fordul elő-mindegy Egyedül, ha gondolkodsz valamin-igen Ha bármilyen érzelem ér, akkor átalakul sírássá-nem Ha valaki negatív véleményt mond rólad-azt lesz@rom általában Ha ideges vagy-igen Mi váltja ki-nem t3 Esetleg úgy érzed nincs ok-hát úgy nagyon nincs
2020. szept. 16. 22:59
 3/11 anonim ***** válasza:

Mindennapjaid mennyire stresszesek? Van valami célod, valamid, ami nyomaszthat? Pl szeretnél jó jegyeket (ez csak egy példa, akármi más esetleg).

Csak magától jön? Ha te szeretnéd előhozni, akkor előtudnád idézni? Amikor rádjön, akkor csak sírsz, vagy vannak mellé érzelmileg fokozott gondolataid is? Milyen gyakran jön rád?

Azért van ez, mert van benned egy feszültség. Valami miatt szorongsz, ezt az okot meg kell találni, és vagy felismerni, hogy nem reális a szorongás, vagy megoldani a problémát.

(#1 voltam)

2020. szept. 16. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Mindennapjaid mennyire stresszesek-nagyon Van valami célod, valamid, ami nyomaszthat-van lefogyni Pl szeretnél jó jegyeket (ez csak egy példa, akármi más esetleg).


Csak magától jön-igen Ha te szeretnéd előhozni, akkor előtudnád idézni-igen Amikor rádjön, akkor csak sírsz, vagy vannak mellé érzelmileg fokozott gondolataid is-vannak érzelmileg fokozott gondolataim is Milyen gyakran jön rád-napi 2-3

2020. szept. 16. 23:27
 5/11 anonim ***** válasza:

(megint én)

Mi miatt stresszesek a mindennapjaid? Fogyókúrát elkezdted, vagy nem kezdted el és az nyomaszt, hogy kövér vagy? Amikor ezek a gondolataid vannak, azok csak a problémáidhoz kapcsolódnak? Sportolás? Ez jó lenne, mert egy gyorsabban fogysz, kettő elvezeti a stressz egy részét. Hogy érzed, amin szorongsz, annak a súlyoságga összhangban van a szorongásod mértékével? Amikor ez rádjön napközben, azt mi váltja ki? Ezt figyeld meg. Amióta kiírtad a kérdést hogy érzed magad? Rosszabb lett, javult, konstans?

2020. szept. 18. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Mi miatt stresszesek a mindennapjaid-suli Fogyókúrát elkezdted, vagy nem kezdted el és az nyomaszt, hogy kövér vagy-kövér vagyok de elkezdtem már fogyózni Amikor ezek a gondolataid vannak, azok csak a problémáidhoz kapcsolódnak-nem tudom Sportolás-röplabdázok Ez jó lenne, mert egy gyorsabban fogysz, kettő elvezeti a stressz egy részét. Hogy érzed, amin szorongsz, annak a súlyoságga összhangban van a szorongásod mértékével-igen Amikor ez rádjön napközben, azt mi váltja ki-akármi Ezt figyeld meg. Amióta kiírtad a kérdést hogy érzed magad? Rosszabb lett, javult, konstans-ugyan olyan
2020. szept. 18. 19:39
 7/11 anonim ***** válasza:
Az a baj most kezdődött a suli. Mert megkérdeztem volna, hogy amikor nem fogyókúráztál, akkor is stresszeltél-e. Most is megkérdezem, de lehet ezt nem tudod megválaszolni, mert lehet, idén nehezebb az iskola. Ugye ha fogyókúrázol, akkor a kevesebb bevitt ételmennyiség miatt ingerlékenyebb leszel. Mennyit alszol? Mert fáradtan is ingerlékeny vagy. Más éveken is stresszeltél? Esetleg most valami váltás van? (pl.: kilencedikes vagy, egyetemre mentél) A sportolás akkor megvan, ez jó. Gondolataid figyeld meg, mert lehet más is nyomaszt még.
2020. szept. 18. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Az a baj most kezdődött a suli. Mert megkérdeztem volna, hogy amikor nem fogyókúráztál, akkor is stresszeltél-e. Most is megkérdezem, de lehet ezt nem tudod megválaszolni, mert lehet, idén nehezebb az iskola. Ugye ha fogyókúrázol, akkor a kevesebb bevitt ételmennyiség miatt ingerlékenyebb leszel. Mennyit alszol-4-5 órát mert tanulok Mert fáradtan is ingerlékeny vagy. Más éveken is stresszeltél-igen de nem ennyire Esetleg most valami váltás van-új tesi tanár sz0p@t (pl.: kilencedikes vagy, egyetemre mentél) A sportolás akkor megvan, ez jó. Gondolataid figyeld meg, mert lehet más is nyomaszt még.
2020. szept. 18. 20:57
 9/11 anonim ***** válasza:

(megint én vagyok, mint eddig az összes)


Nincs lehetőséged több alvásra? Csak a tesitanár stresszel, vagy más is? Többiek hogyan állnak hozzá, őket nem stresszeli? Érzelmileg is bántó dolgokat mond, vagy csak nehezek az órák?

2020. szept. 18. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nincs lehetőséged több alvásra-nincs Csak a tesitanár stresszel, vagy más is-csak ő Többiek hogyan állnak hozzá, őket nem stresszel-de őket is (nagyon nagyon) Érzelmileg is bántó dolgokat mond, vagy csak nehezek az órák-nem nehezek kibírhatatlanok
2020. szept. 18. 23:28
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!