Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Akinek szorongásos betegsége/i...

Akinek szorongásos betegsége/i/ van,vagy vannak,tapasztaljatok tunetkent az erős nagy fokú izzadást? Főleg a tenyér és talpon?

Figyelt kérdés
2020. szept. 17. 13:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Igen, ha stresszelek, akkor dől rólam a víz.
2020. szept. 17. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Igen ha stresszelek nagyon szoktam izzadni.
2020. szept. 17. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
igen igen.izzadok és vöröslik a fejem :(
2020. szept. 17. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Nekem is allandoan izzad a kezem labam sokszor elvorosdodik a fejem is bar nekem a vernyomasom is eleg magas
2020. szept. 17. 15:47
 5/13 anonim ***** válasza:
Nekem a tenyerem izzad.
2020. szept. 17. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Énis csatlakozom. Mindenem izzad 😣
2020. szept. 17. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nekem izzadás mellett néha nehéz légzés, mellkasi nyomás, szorongató érzés, rossz közérzet.
2020. szept. 18. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Most vagyok nagyon padlon mert a tunetek mar kikeszitenek egyfolytaban idegesseg szorongas stressz se aludni se enni semmit kb nem tudok meg az allando izzadas is kicsinal. Az antidepresszanst ti szedtek vagy valami mast de olyat ami legalabb vmennyire használ? Jovoheten kinomba mehetek orvoshoz...
2020. szept. 18. 19:21
 9/13 anonim ***** válasza:
Igen én szedek scippat 5mgot reggel. Visszadta az élhető életet. Lakásból sem tudtam kimenni mert rettegtem hogy elájulok. Napi 4 rohamom volt. Halálfélelmem. A szívem is félre kalapált. Ma már buszoztam és nem voltam rosszul. Egy hónapja szedem. De azzal számolnod kell hogy az első héten nehéz lesz. Mert nem fogsz változást tapasztalni de ha erős vagy és kitartó meglesz az eredménye. És fokozatosan minden nap egy picit jobban leszel. Érdemes megpróbálnod. Én úgy voltam vele hogy ennél rosszabb nem lehet. És én nagyon hittem is a gyógyszerben hogy csak az képes helyre rakni. Mert már énsem tudtam enni már nagyon nem fejben dőlt el. Azt hittem megőrültem és sosem leszek a régi. De mostmár egyre inkább önmagam vagyok.
2020. szept. 18. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Hat en is mar ott tartok ki sem megyek a lakasbol rosszul vagyok remegek izzad kezem labam etvagyam az a 0 val egyenlo ejszaka is alig tudok aludni nem megy szorongok kivagyok keszulve azert vagyok ugy hat mas valasztas nem marad csak gyogyszerese kezeles mert azt erzem kivagyok keszulve foleg a fizikai testi tunetektol is azok is ratesznek tehst ez maga a pokol seintem
2020. szept. 18. 20:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!