Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Egyre rosszabbnak érzek...

Egyre rosszabbnak érzek mindent, nem tudom, mért van ez?

Figyelt kérdés

Nem motivál semmi, üresnek érzem az életem, feketén tűnik fel a jövő. Közben gimiben végig kitűnő tanuló voltam, az egyik évfolyamelső vagyok az egyetemen is, és mindenki úgy kezel, mint akinek úgyis minden sikerül, de az önbizalomhiányom nem engedi, hogy ebben higgyek és csak még inkább elszomorít másoknak ez a hozzáállása, mert attól félek, csalódást fogok okozni.

Folyton fáradt vagyok és mindenen aggodalmaskodok. Nem tudom, utoljára mikor éreztem magam igazán jól és boldognak. A barátom folyton csalódást okoz, nem tartja be a szavát, és ez is kikészít. Felelőtlen, egyik napról a másikra változtatja a terveit és úgy érzem, minden problémáját a végén megint nekem kell megoldanom. Mostanában egyre rosszabbak a hangulatingadozásaim. Mindenen megbántódok és túlreagálom. Igazából már azt se tudom, ki a hibás, ki a toxikus a kapcsolatunkban. Tudom, ezek a tesztek nem mervadóak annyira, de csináltam egy internetes Borderline tesztet és az jött ki, nagy a valószínűsége nálam.



2020. szept. 19. 14:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia. Én csak annyit kérdeznék, hogy hol töltötted ki a tesztet?
2020. szept. 19. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

[link]

[link]

Ez a kettő volt az.

2020. szept. 19. 14:41
 3/4 anonim ***** válasza:

Köszi.

Azt hittem magyar oldal. :)

2020. szept. 19. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szakemberhez nem szeretnél fordulni?
2020. szept. 19. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!