Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy tudnék leszokni a vagdosá...

Hogy tudnék leszokni a vagdosásról?

Figyelt kérdés

16/L

Elég sok trauma ért és sajnos a kezemen köt ki viszont novemberbe orvoshoz kell menni és félek hogy nem múlik el addig :/

szóval valaki segítsen


2020. szept. 21. 13:01
1 2
 1/19 anonim válasza:
89%
Menj el pszichiáterhez, terápiára van szükséges. Hidd el nem szégyen, és segíteni fog neked , feltárja a problémát. Telefonon kérj időpontot, vagy csak random menj be, nem fognak elküldeni, ne aggódj!(elvileg kéne beutaló, csak gondolom nem szeretnéd, ha a szüleid megtudnák)
2020. szept. 21. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
1%

Mondjuk hagyd abba a sajnálkozást és kezdj magaddal valamit.

Mindenkit érnek enyhe és súlyos traumák az életben, lépj tovább és légy kemény. Ami nem pusztít el az megerősít. Az hogy szomorkodsz és sajnálkozol az nem visz előrébb. Ha van egy problémád, ne temetkezz bele hanem keresd a megoldást, ha nem találod akkor lépd át a problémát mint ha mi sem történt volna.

2020. szept. 21. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
70%
Pszichológus
2020. szept. 21. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
94%
szakszerű segítség nélkül nem fog menni. keress segítséget. pszichológus, pszichoterapeuta, pszichiáter
2020. szept. 21. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
95%
Menj pszichológushoz, pszichiáterhez, ill. hívj fel egy lelki segélyhívót. Az ismeretlenekkel való beszélgetés segít.
2020. szept. 21. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
94%
Szia. Egyetértek az előttem lévőkkel, szükség van a szakemberre. Én csak azért írok, mert nekem is volt ilyen időszakom, de már egy ideje nem csináltam. Késztetés még megvan mondjuk. Ha gondolod írhatsz is nekem, ha szeretnél róla beszélni. Remélem megoldódik a problémád, és jobban leszel. :)
2020. szept. 21. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim válasza:
97%
A 2-es-nek gratulálok, remek tanács.....a probléma, hogy még igaz is lehet, de nyilván azért kért segítséget a kérdező, mert a belső lehetőségek nem teszik lehetségessé neki, hogy talpra álljon...szóval óvatosan ezekkel a keménykedésekkel...
2020. szept. 21. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
94%

23 vagyok

ha úgy vagdosol

ahogy én vagdostam annyi idősen, mint te

meg sem fordulna a fejedben, hogy valaha elmúlik

nem hogy ilyen rövid idő alatt

ha karcolgatsz csupán

akkor van esély hogy elmúlik

hegekre lehet kapni DM ben kenőcsöt ami elhalványítja

friss sebekre meg bephanten de véknyan, ne úgy h csepegjen róla a kenőcs


am meg tedd oda ahol nem látszik, nem látja az orvos


egyébként sok tini csinálja

én 19 évesen hagytam fel vele

nem fog neked sem tovább tartani ne aggódj

csak most lázadsz meg minden fáj... majd elmúlik

2020. szept. 21. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

köszi mindenkinek

tegnap be is jutottam pszichológushoz és sok minden feljött de de felszabadultabbnak érzem magam

2020. szept. 22. 18:26
 10/19 anonim ***** válasza:
95%
Fontos, hogy megtetted az első lépést! Csak így tovább, borzasztó lehet. :(
2020. szept. 22. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!