Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Depressziósok!❤️ Nektek...

Depressziósok!❤️ Nektek milyen tüneteitek vannak?? Honnan lehet tudni ha depressziós valaki? 16/L

Figyelt kérdés

2020. szept. 22. 09:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Egész nap aludnék, levert vagyok, fáradt, nem motivál semmi, nincsenek céljaim nemhogy az életre még aznapra sem, öngyilkosságra gondolok sokszor és tervezgetem. Sokat sírok, egyedül érzem magam nagyon. Próbálom azért nem elhagyni magam külsőleg. Kerülöm az embereket, ha köztük vagyok, akkor magamra erőltetek egy mosolyt és nyugton hagynak.
2020. szept. 22. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Én is depressziós vagyok. Csak kíváncsi vagyok hogy más hogy éli ezt meg.

#1 én is így érzek.

2020. szept. 22. 10:08
 3/13 anonim válasza:
100%
Egész nap levert vagyok, pedig nem történt semmi amiért szomorkodnom kéne. Fáradt vagyok akkor is ha 10 órát aludtam, néha rámjön a sírás csak úgy a semmiből. Olyan is volt már amikor nemcsak sírtam, de közben remegett az egész testem, alig kaptam levegőt és a sírást is alig tudtam abbahagyni. Úgy érzem, hogy felemészt ez a rossz érzés ami a depresszióval jár, és nem tudok szabadulni tőle. Nekem is voltak már öngyilkossági gondolataim, szerencsére ezeken már túl vagyok, de bàrmikor lehet újra halálvágyam. De a depresszió okozta rossz érzés mostanában megint sokszor bennem van és belülről teljesen kikészít. :(
2020. szept. 22. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Sajnálom.. 😔
2020. szept. 22. 11:58
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
nektek is van olyan érzésetek hogy nem szeret senki?
2020. szept. 22. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
100%
5-ösnek (3-as vagyok), persze, hogy volt/van. Hogy inkább meghalok, mert akkor nem kell többet szenvednem az életben, és amúgy sem fogok senkinek hiányozni, én nem érdeklek senkit...stb.
2020. szept. 22. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
85%
17 évesen en is igy éreztem..Most van egy jól fizető állásom,felesegem 2 gyerekem s járjuk a világot..Pedig akkor annakidején mindenki megalázott..De kezembe vettem a sorsom..
2020. szept. 22. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
75%
nekem még barátom sincs :(
2020. szept. 22. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
#5 igeen. 😔
2020. szept. 22. 18:29
 10/13 anonim válasza:
100%
Állandóan magányos vagyok, letört,kedvtelen, motiválatlan. Állandóan az öngyilkosság körül járnak a gondolataim, meg azon hogy engem úgysem szeret senki, nem kellek senkinek, felesleges a létem. A hangulat ingadozásaim állandóak, de leginkább a melankólikus hangulat van rajtam, amit persze senki nem vesz észre. 19F
2020. szept. 22. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!