Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Egy pszichológusnak hány...

Egy pszichológusnak hány betege lehet egyszerre? Van erre valami szabály?

Figyelt kérdés
2020. szept. 26. 11:32
 1/7 anonim ***** válasza:
89%

Miért lenne? Miért kellene, hogy az legyen?

Amennyi az idejébe belefér.

2020. szept. 26. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
89%
Amennyit el tud látni, ez teljes mértékben rá van bízva.
2020. szept. 26. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Sehol nem láttam még hivatalos szabályozást erre.


Napi 4 kliens az ajánlott maximum a színvonal megtartása és a saját mentális teherbírás miatt, de ezt a számot csak egy pszichós csoportban olvastam, hivatkozás nem szerepelt mellette. Engem nem érdekelt annyira, hogy utánanézzek.

Tudok olyanról, akik ennél sokkal de sokkal több esetet visznek, nagyon sok összetevős dolog ez. Is...

2020. szept. 26. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Csak érdekelt, hogy egyszerre mennyi embert lehet pszichésen vezetni úgy, hogy mindenkinek jó legyen... Néha zokon veszem, ha nem emlékszik a pszichológusom arra, amit elmondtam már Neki. De persze, mindenre nem emlékezhet, ha van mondjuk egyszerre 20 betege... Arfa gondoltam, hogy talán szabályozva is van, hogy mennyit vállalhat egy dilidoki, hogy ne vigye el a lavina...
2020. szept. 26. 13:14
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez többször előfordul, hogy nem emlékszik, és magánpszichológusról van szó, akkor nem végzi megfelelően a munkáját, és váltani kéne.
2020. szept. 26. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
54%
Vagy esetleg okkal kérdez vissza? Okkal “emlékszik rosszul”? Érte nem gondoltál?
2020. szept. 26. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Gondoltam már erre is, hogy direkt nem emlékszik, de konkrétan mondtam valamit, amire azt hittem, hogy emlékszik és azt mondta, hogy Ő erről nem is tudott...Volt ilyen máskor is, de akkor még belefért nekem is, hogy hátha csak szeretné ha újra elmondanám mi történt.
2020. szept. 26. 20:55

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!