Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Normális hogy ilyen érzelmeket...

Normális hogy ilyen érzelmeket vált ki belőlem egy utazás?

Figyelt kérdés
2éve voltunk külföldön tanulmányi kirándulás 6napig, az a 6nap valami álom volt, életem legjobb 6 napja volt. Azóta valahogy minden nagyon sűrűn jut eszembe, nagyon hiányzik, valahogy ahogy visszagondolok arra az időre, akkor olyan jó volt minden, itthon a családban is, stb..Es most olyan rossz minden.. Más is volt már így utazással kapcsolatban? Egyébként az is fáj, hogy ez már 2 éve volt, nekem olyan mintha 2 hete lett volna, és hogy így repül az idő, pár hónap és vége az iskolás éveimnek.. Van pár olyan zene, amit akkor hallgattam, és most már megsem tudom őket hallgatni, annyira a hiány jön rám?
2020. szept. 26. 11:58
 1/1 anonim ***** válasza:
Itt szerintem nem maga az utazás a lényeg, hanem az, hogy most nem vagy elégedett, ezért érzel így, próbálsz örömet keresni, és ebben találsz. Persze ugye az idő megszépíti a dolgokat, szóval ez is benne van. Meg kéne oldani a jelenlegi problémákat, változtatni kéne, azon ami miatt nem vagy olyan boldog. Emellé jön szerintem még ez a múlik az idő érzés. Szóval ezért is gondolsz vissza rá, mert most neked ez az iskola egy korszak volt és hamarosan lezárul, ilyenkor mindenki visszagondol, hogy milyen volt. Ezzel nincs gond, persze csak ha ez nem kezd el eluralkodni rajtad. Az hogy egy korszak lezárul, nem jelenti, hogy utána rosszabb lesz. Az új szakaszt te is alakítod, formáld úgy, hogy az is szép legyen.
2020. szept. 26. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!