Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van lehetőség olyan pszichológ...

Van lehetőség olyan pszichológushoz fordulni, akinek nem kell fizetni?

Figyelt kérdés

Úgy érzem, hogy már szakember segítségére lenne szükségem, de ezt nem szeretném elmondani a szüleimnek, egyedül pedig nem tudnám finanszírozni.

A legjobb az lenne ha esetleg online lehetne ezt az egészet megvalósítani.


17/L



2020. szept. 27. 17:30
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
tb-alapon mehetsz, de az nem online (bár lehet, hogy a pandémia igen, de alapból nem az)
2020. szept. 27. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonymousreview60 ***** válasza:
100%

A TB 4 alkalmat fizet. Kisebb problémára, ha összeszedett vagy, elég lehet az is.

Mi a problémád?

2020. szept. 27. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
62%

Szerintem keresd fel az iskoládban az iskolapszihológust. Lehet, hogy tudni fog pár tanár, osztálytársad erről a dologról, de legalább megoldódik a problémád.

Egyébként én a helyedben beszélnék a szüleimmel. Tudod, néma gyereknek az anyja sem érti a szavát.

2020. szept. 27. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Engem pszichiáter utalt be pszichológushoz TB alapon így ingyenes.(Depresszió,szorongás)
2020. szept. 28. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Az én tesom az iskolapszichológushoz járt, senki nem tudott róla se az osztályban se a tanárok között. Mivel az ő iskolájában a pszichológus máshol is dolgozott, ezért erre a helyre is mehetett, nem kellett az iskolában beszélgetnie a pszichologussal.
2020. szept. 29. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!