Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A depressziónak es a szorongás...

A depressziónak es a szorongásnak elérkeztem abba a szakaszába, amikor nem erzek semmit, csak aludni akarok. Mit lehet ezzel csinálni?

Figyelt kérdés
Gyógyszert nem tudok szedni. Évek óta súlyos az állapotom, ennek ellenére, utaztam es dolgoztam es ez meg tudott is motiválni. Egy eve valami megváltozott, a szorongás, a haragérzet es a nagyon durva depresszió egyre erősebb lett, aztán jött a virus nem volt munkám es nekem most mar semmi sem számít, csak az ágyam a takaróm es az alvás. Még zuhanyozni vagy feloltozni sem tudok. Ha arra gondolok, hogy újra utaznom kell, dírógörcsöt kapok. Viszont ha nem megyek elvesztegetem a maradék fiatalkorom. Képtelen vagyok leírni ezt az érzést. Ráadásul annyira bonyolult az egesz, azt sem tudom, hogy hol lehet olyan tesztet csinálni, ami 3 nap alatt kész. Aztán el kell küldeni a követségnek, en erre nem vagyok képes most. Úgyis elcseszném az egészet. Az egyetlen dolog, ami iránt erzek valamit, az az alvás.
2020. szept. 27. 19:39
 1/10 anonim ***** válasza:
nekem sincs most munkam, parommal szakitottunk haza kellett koltoznom anyamekhoz. itt vagyok penz nelkul. enis depis vagyok :(
2020. szept. 27. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Milyen gyógyszert próbáltál szedni?
2020. szept. 27. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Scippa. Frontinnal együtt is kikeszultem tőle
2020. szept. 27. 21:09
 4/10 anonim ***** válasza:
Ezen kívül más antidepresszánssal nem próbálkoztál?
2020. szept. 27. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Mit jelent az,hogy kikészültél a gyógyszertől?
2020. szept. 27. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Gondolom nem bírta elviselni a mellékhatásokat az elején.
2020. szept. 28. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Rohamokat kaptam tőle. Annyira rossz volt, hogy kétlem hogy meg egyet valaha be merek venni
2020. szept. 28. 13:51
 8/10 anonim válasza:
Hány éves vagy? Beszélsz nyelveket?
2020. szept. 28. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A Scippa nekem sem vált be(1 évig szedtem) csak felerősítette a szorongásom. Most agomelatint szedek ez nem okozott nekem gondot,és kicsit jobban is vagyok tőle. Nekem most ért véget nem rég az a nagyon depressziós időszakom amikor csak sírtam és aludtam.Ott tartok jelenleg,hogy dolgozom így egy kicsit minden jobb lett,de nagyon nehéz volt elkezdeni,és kitartani míg beleszoktam. Iszonyatosan nehéz ezzel a betegséggel rávenned magad bármire tudom jól,de ki kell tartanod és menni előre. Gyógyszer szerintem nagyon fontos lenne hisz sokat segít+pszichoterápia. Sok sikert!
2020. szept. 28. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Depresszióra semmi gyógyszer nem jo csak az elfoglaltsag amihez meg munka kell. Nagyon rossz valoban hogy ebbe az országban alig van munkalehetőseg.
2020. szept. 29. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!