Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hallottatok Isabella Guzmanrol...

Hallottatok Isabella Guzmanrol? Szerintetek helyesen járt el?Az èletèről volt szo. Ti mit tettetek volna a helyebe ?

Figyelt kérdés

En most hallottam a napokban de azt is a tiktokrol.

18èvesen 150 késszúrással ölte meg nevelő anyját mert elakarta adni a maffiózóknak álitolag.



#IsabellaGusman#
2020. szept. 30. 00:50
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
91%

Isten gyere le!

Börtönben dolgozok. A gyilkosság nem "menci".

Sem az áldozatnak, sem az áldozat hozzátartozóinak. Az emberi élet erőszakos elvétele, és minden más körülmény csak a rettenetes, szörnyű, borzalmas, stb. szinonímákkal illethető.

Nem mondták még neked, hogy ciki vagy?

Hajrá, várom a lepontozást, az értelmi képességeidből ezt nézem ki!

2020. okt. 10. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:

Nem pontozom le uccso kommentelő.Nem a gyilkosságra irtam h menci mert persze h nem az. hanem a lányra,es igen tudom h beteg.de attól függetlenül lehet vki aranyos.

Mosogat vagy karbantart ?

2020. okt. 11. 18:42
 13/25 anonim ***** válasza:
65%
Valaki töröltesse már ezt a szart!
2020. okt. 11. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
82%
Fegyőr
2020. okt. 11. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
100%

Az embert komplex egészében kell véleményezni, ez ad valósághű, igaz értékelést.

Egy fiatal, csinos, mosolygós pofi lehet aranyos, de nem értékelhető a vizsgált ember személyisége nélkül.

Az említett lány vigyorgása a bűncselekményét is figyelembe véve visszataszító. Nem aranyos, nem menő.

2020. okt. 11. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:
Ez gyógyítható ?
2020. okt. 12. 15:23
 17/25 anonim ***** válasza:
82%

Szerinted mentálisan mennyire sérült az a személy aki ilyen szinten lépte át az írott, és íratlan erkölcsi szabályokat???

Ez az állapot irreverzibilis, maximum szintén tartható.

2020. okt. 12. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
szinten*
2020. okt. 12. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
62%

Úgy gondolom, ha egy I. G-hoz hasonló ember fel is ismerné a cselekedete súlyát -amit majdnem kizártnak tartok- a előítéletekből fakadó kirekesztettsége, a társadalmi elszigetelődése megnehezítené a normális életbe való visszailleszkedését.

De Isabella eddig se fog eljutni, mert kb. az élete végéig börtönben fog ülni, vagy kényszergyógykezelni fogják.

2020. okt. 12. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:
Szerintem is kenyszergyogykezeles mert neten azt írják h intézetben van.
2020. okt. 12. 19:17
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!