Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Milyenek a gyermek pszichiátriák?

Milyenek a gyermek pszichiátriák?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok, tehát nem mehetek a rendesbe. Az iskola pszichológus többször mondja azt, hogy nem tud velem mit kezdeni az önbántalmazás miatt, és tovább fog küldeni a körzeti gyermek pszichiáterhez, aki be fog utalni egy gyermek pszichiátriára, és nagyon félek, hogy nagyon rosszak bent a körülmények, sok rémtörténet járja róluk a netet. Valakinek vannak valós tapasztalatai?

2020. szept. 30. 22:51
 1/4 anonim válasza:
100%

Nem tudom mennyire állsz tőle távol ... de a helyedben

Megpróbálnám kihúzni addig amíg nem leszel nagyokrú

Nekem csak rossz tapasztalatom/emlékem van gyerekkoromból

Mimor betöltöttem a 18-at jöttem rá hogy van olyan orvos is a világon ,akinek nem az a fő célja hogy le szedáljon és gyógyszerfüggővé tegyen

2020. okt. 1. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
Rideg
2020. okt. 1. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
47%
Jobb mint a felnőttpszihiátria. A gyerekekre jobban odafigyelnek meg foglalkoznak velük.
2020. okt. 1. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 AbysmalChaos ***** válasza:
100%

2 hétig voltam bennt gyermekpszichátrián, igazából olyan mint egy börtön. :D megvan adva mikor mit csinálhatsz mikor van kajaidő mikor lehet pihenni. emellett vannak csoportos beszélgetések veled egykorúakkal, meg személyesen veled. napi 3szor lehet kimenni cigizni, telefont nem vihetsz be.

Viszont ez helyenként változik nekem viszonylag jófejek voltak a felügyelők,

a gyerekek közül meg mindenfajta volt.

2020. okt. 2. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!