Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Méhpempő szorongás, rosszkedv,...

Méhpempő szorongás, rosszkedv, depresszió ellen? Van más is aki kipróbálta, mik a hatások?

Figyelt kérdés
Lassan két hete elkezdtem méhpempőt szedni, elmúlt a depresszióm. Konkrétan megszűnt bennem az utálat, a világellenes érzés, nem gondolkozom össze vissza, képes vagyok eldönteni mit akarok tenni. Nem értem miért nem alkalmazzák szélesebb körben, ilyen alapon csak az tálal rá aki véletlenül ráakad. Nem mondom hogy csodaszer, de nekem mégis mert bevált. Érdekel hátha van más is aki kipróbálta, milyen hatásokat tapasztalt magán?

2020. okt. 1. 11:34
 1/1 anonim ***** válasza:
Én minden évben szoktam 1-2 hónapig szedni télen az influenzajárvány előtt, nekem ez segített megelőzni, hogy elkapjam a köhögő, tüsszögő, lázas kollégáimtól a betegséget, szerintem nagyon jó immunerősítő.
2020. okt. 1. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!