Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Dulcitia antidepresszánsról...

Dulcitia antidepresszánsról vélemények,aki ért hozzá,vagy szedte esetleg?

Figyelt kérdés

Scippához képest mennyiben más?

Mert én pár éve scippát szedtem,de abbahagytam,mert úgy meghíztam,hogy striáim lettek,kb.2 hónap alatt 20 kg-t felszedtem. Annyit tudok,hogy scippa SSRI gyógyszer Dulcitia pedig SNRI ami a noradrenalin szintet is megemeli,emiatt kissé "pörgetősebb" a kúra kezdetén,emiatt,az első kellemetlen szakasznál esetleg több frontin is kellhet mellé.



2020. okt. 2. 22:02
 1/2 A kérdező kommentje:
*Duciltia 30mg
2020. okt. 2. 22:04
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia ez mindenkinél másképp hat de ha te már tapasztalsz mellékhatásokat az azt jelenti hogy a gyógyszer dolgozik a szervezetedben tehát 1 vagy 2 hét mulva gyengülnek a mellékhatások és egyre több pozitív dolgot fogsz észrevenni. Egyre kevesebbszer leszel rosszul. Javul majd a közérzeted.
2020. okt. 3. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!