Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nagyon rosszul vagyok mamám...

Nagyon rosszul vagyok mamám halála óta. Nincs kedvem senkihez és semmihez. Mikor lesz kicsit jobb?

Figyelt kérdés

Egy hete halt meg nagymamám. Most csütörtökön volt a temetése, amit borzasztóan éltem meg. A halála óta szó szerint csak pár falatot eszek naponta, fáj a gyomrom, magam alatt vagyok, folyamatosan sírok. A munkahelyemen is csak szenvedek, alig várom, hogy leteljen a nap. Nincs kedvem a barátaimmal beszélni, bár nem is keresnek már, de mikor írtak akkor is csak a saját baromságaikat nyomták,meg nem kérdezték hogy vagyok.

Egyedül a szüleimmel, tesómmal és párommal beszélek. Hiába mondom el a páromnak, mennyire rosszul vagyok, próbál segíteni, megért, de semmit sem hasznàl.

Borzasztóan érzem magam. Legszívesebben folyamatosan csak feküdnék és sírnék.

Mikor lesz ez jobb?

Nem volt eddig ilyenben részem...

26N



2020. okt. 4. 10:57
 1/8 anonim ***** válasza:
58%

Sírd ki magad, aztan kezdj el enni. Ha nem eszel, jobban belesuppedsz ebbe.

Nagyon szar, hogy nagyi...de valakinek az anyja volt. Legy eros miatta, higy az a szulod ne készüljön ki

2020. okt. 4. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
59%

Bocs, ha nyers voltam, csak kivan az agyam, gépen dolgozom reggel ota.

Termeszetesen sajnalom.

Es próbálj erre gondolni, amit irtam, hogy miatta legyel eros, legalabb akkor, ha lat.

2020. okt. 4. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Nem sokat segített rajtam ez a letolás. Igen, anya is ugyanennyire rosszul van. Attól mert nekem nagyim volt én nem lehetek rosszul? Én nem sajnálhatom? Nem szerethettem?

Hát nem semmi. :( Nekem is "ki van az agyam" mégsem sértegetek mást, aki egyébként is borzasztóan érzi magát.

2020. okt. 4. 11:53
 4/8 anonim ***** válasza:
24%

Elnezest kertem, de szard le magasról. Nekem nem lehet bajom...ha neked van, masnak nincs


De tovabbra is fenntartom. Mi nem segitett? Probaltal enni? Tul vagyok par szarsagin, volt h egy hetig se ettem, alig birtam felallnj..aztan nekialltam, es mas lett minden.


Orulj h ez az elso tapasztalatod.

2020. okt. 4. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Én nem mondtam, hogy nem lehet bajod, de szerintem ez a kérdés nem rólad szól. Írj ki sajátot, ne mást sértgess a sajàtja alatt. Nekem inkább az a durva, hogy ilyen gyász témában is annyira bunkó vagy. Nem azt kérdeztem meg, hogy nagy unalmamban mit kezdjek magammal vagy szórakozásból nem tudok enni vagy mit tudom én. Menj a troll kérdésekhez, ott éld ki magad!

Hagyjál engem. Utoljára kérlek. Elkeserítő amit művelsz. Nekem nincs szükségem a hülye vergődésedre.

"Orulj h ez az elso tapasztalatod" Erre már szavakat nem találok... Remélem szebb lett a napod!


Ha valaki esetleg válaszolna, akkor saját tapasztalatra lennék kíváncsi. Mennyi ideig tartott nála a rosszullét temetés után, mikor lett kicsit jobban stb...

Vagy lehet nem is jó kategóriába írtam ki a kérdést. :(

2020. okt. 4. 13:01
 6/8 A kérdező kommentje:

"2020. október 8. 00:42

Előzmény:

A kérdésed: Nagyon rosszul vagyok mamám halála óta. Nincs kedvem senkihez és semmihez. Mikor lesz kicsit jobb?


Az üzenet:

Ásd ki a nagyit, ha ennyire hiányzik"


A privát írójának üzenem: Szívből kívánom, hogy ugyanezt àtéld te rohadék!

2020. okt. 8. 12:10
 7/8 anonim válasza:

Kedves Kérdező!


Kérlek, fogadd őszinte részvétem. A kérdésedre én is keresem a választ, két hete ment el az imádott drága nagymamám,es ugyanúgy érzem magam, mint ahogy Te leírtad...

2020. nov. 8. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Szia! Őszinte részvétem neked! Nagyon sajnálom! Nekünk eltelt már egy kis idő, picit könnyebb, de nem tudom mikor lehet teljesen feldolgozni. Ha feljönnek az emlékek vele kapcsolatban, mindig sírok.

2 hétig nem bìrtam enni, folyton a temetés volt az eszemben. De össze kell szedni magunkat!! Mamád sem szeretné ha tönkremennél lelkileg. Kitartást kívánok!!

2020. nov. 8. 22:00

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!