Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nem tudnék antidepresszáns...

Nem tudnék antidepresszáns nélkül meglenni?

Figyelt kérdés
Pár napja fokozatosan elhagytam majd tegnap újra szedni kezdtem mert tiszta ideg voltam, vert a víz és fizikailag rosszul voltam. 16 éves korom óta szedek mindenféle sertalint amit hébe hóba abbahagytam de sosem volt jó nélküle mert agresszívá váltam. 20/f Gyógyszerrel is ingadozik a hangulatom de nélküle elszabadul a pokol.
2020. okt. 4. 22:28
 1/7 anonim ***** válasza:
A leírtak szerint akár közveszélyes is lehetsz a gyógyszer nélkül! Amíg orvos nem mondja, addig ne hagyd abba!
2020. okt. 4. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
95%

Képzelj el egy személyt, akinek nagyon rossz a látása: mindennek nekimegy, mindenen átesik, azt se látja hogy kihez, vagy épp mihez beszél.


Ezért szemüveget kap, amivel úgy funkcionál, mint bárki más. Van egy-két különbség, ami miatt akad pár bosszúsága - például bepárásodik - de az semmi ahhoz képest, amit nélküle átél.


Valami hasonló van az antidepresszánssal is. Neked is van egy szervi problémád - de nem a szemed, hanem az agyad, ami egy nagyon bonyolult szerv. Nem termel olyan anyagot, amire szükséged lenne, emiatt neked is kell valami, amivel ezt korrigálni lehet.


Az elképzelt emberkénk se tud meglenni a szemüvege nélkül, de ki hibáztatja?


Neked se kéne aggódnod, hogy ezekre szorulsz. Azért van, hogy segítsen olyan dolgon, amiről nem tehetsz.

2020. okt. 4. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 vantel ***** válasza:
13%

Jó móka a legális drog.

Menj erős emberek közé és hagyd abba a szedését.

Kinevelnek belőle.

2020. okt. 4. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
1. Nem járok orvoshoz csak gyógyszert szedek.
2020. okt. 4. 22:59
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem azt mondták a gyógyszer pszihologus nélkül semmit sem ér.
2020. okt. 5. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
5.Szerintem nem nagyon lenne miről beszélnünk.
2020. okt. 5. 19:58
 7/7 anonim ***** válasza:
Énis így gondolom amúgy de azért egy próbát megér.
2020. okt. 5. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!