Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan kezelhetem hatékonyan...

Hogyan kezelhetem hatékonyan a stresszt?

Figyelt kérdés
Rettentően stresszes munkám van. Nagyon jó környezet, jó juttatások, jó kollégák, de iszonyatosan nagy teher van rajtam, nincs senki, aki helyettesíteni tudna. A szabadság a napi csak 1-2 óra munkában manifesztálódik. Amikor nem dolgozok, akkor is a munkán pörög az agyam. Szeretem a munkámat, de folyamatosan nagy nyomás alatt vagyok. Emiatt rengeteget vagyok rosszul. Pszichésen is és fizikailag is vannak tünetek, amelyeket egyértelműen a stressz okoz. Tudnátok hatékony stresszkezelési tippeket adni? A mozgást próbáltam már, de valahogy nem segít. Azt is stresszelve csinálom, csak plusz 1 dolog, amit a másik 200 mellett el kell végeznem, utána meg kimerülök és nincs energiám a többi feladat elvégzésére. Az alkohol tud segíteni, de az alkoholizmus nem megoldás. Bármi egyéb ötlet? :(

2020. okt. 5. 00:01
 1/1 anonim ***** válasza:

Valeriána relax és magne b6

Mind a kettő segíti az idegrenszert. A párom nem hisz ezekben de minden este adok neki egy egy szemet. Két hete azt vettem észre hogy kiegyensúlyozottabb nem olyan feszült. Próbáld ki te is.

2020. okt. 6. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!