Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Antidepresszánstól (Dulkolexin...

Antidepresszánstól (Dulkolexin) kijöhet heves szívdobogás,bizsergés a kezdeti szakaszban?

Figyelt kérdés
3 napja szedek Dulcitia-t 30 mg.Frontint is többet kell mellé szednem,de eddig ilyen nem volt,arra ébredtem,hogy ver a szívem és bizseregnek a végtagjaim,szédülök. Ezek ellen kaptam pont,eddig csak Frontint szedtem natúrba,amíg pszichiáterhez nem kerültem. Az jó volt,már régóta nem is voltam rosszul. Az antidepitől lehet? Tudom,hogy az eleje sokszor rossz,de ez elég idegesítő.

2020. okt. 5. 02:07
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

Kb 2 hét után jön elő gyógyszer úgymond jótékony hatása. De mellékhatások előbb is előjöhetnek a "hozzászokás " idejében. Több mint valószínű, hogy ettől a gyógyszertől van. A használati utasításban benne van, hogy milyen mellékhatásoknak mennyi az esélye.

[link]

Vagy kibírod, és szeded még, vagy visszamész a pszcihiáteredhez, hogy írjon másikat! Abbahagyhatod a szedését, de erről feltétlenül tájokoztasd a pszichiátert. Még nem fontos fokozatosan leépíteni. Csak nem szeded és kész. Soron kívül bejelentkezel, vagy telefonon elmondod, hogy abbahagytad, már ha tényleg abbahagyod. Mondjuk én nem kínlódnék vele, ha ilyen tüneteket okoz, de te tudod.

2020. okt. 5. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

Szia jobban vagy azóta? Ne aggódj elmúlik nem lesz baj. Kezdetben ez teljesen normális. Sajnos van aki nem tud aludni de ijenkor szed mellé a nyugtatót ha felébredsz.

Együtt érzek veled énis szenvedek. Annyira várom már a végét. Nálam már emeltek egyszer aztán most megint rosszul vagyok. Azt hittem 2 honap után már nem leszek.. De csak csak. És még az orvosom se lehet elérni ugyhogy nemtudom mi lesz ennek a vége.

Elvagyok keseredve. Reméltem hogy 10 mg nál beáll de lehet hogy még mindig alul vagyok kezelve.

2020. okt. 5. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

Remélem jobban leszel😃

Már egy kicsit jobban,szedem mellé a frontint,de ha túl sokat szedek,akkor meg azért vagyok rosszul. De ma úgyérzem jobb kicsit.

Te mit szedsz amúgy?

2020. okt. 5. 19:33
 4/21 anonim ***** válasza:

Rexetin.

De az a durva hogy egyszer már jobban lettem. És mégis vissza jön de lehet hogy csodára várok mert van aki meg azt mondja hogy tünetmentesség fél év.

De olyan irigy vagyok arra aki elkezdi szedni beáll neki és kutya baja mintha újászületne.

Na énis erre az érzésre várok ☺️

2020. okt. 5. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

Én már annak örülnék,ha nem lennének olyan mellékhatásai,amik a szedés előtt nem voltak,ha még jobb is lenne tőle,mint nélküle,az lenne a legjobb,az tény😂

De ezeket a mellékhatásokat erősségtől függően maximum 2 hétig szándékozom tűrni,mert elég tré,mintha nem is én lennék,belassult gondolkodás,dolgok kimaradnak,szorongás,meg még kb.minden ami rossz.

2020. okt. 5. 22:11
 6/21 anonim ***** válasza:
Ezek már az eslő hét után enyhülnek aztán a másodiknál elmulnak. ☺️
2020. okt. 6. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Már lekopogom KOPP-KOPP* tegnap óta erőteljesen enyhülnek a mellékhatások😀
2020. okt. 6. 15:13
 8/21 anonim ***** válasza:

4es vagyok.

Ez szuper!! Reméljük innen már egyenes út a gyógyulás.

Nekem pont ma emeltek 15 mgra.. Mert rosszul lettem tegnap nálam még nincs eltalálva az adag. Ez már a második emelés..

Ilyenkor mindig elkeseredek.

2020. okt. 6. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

Neked mik a rosszulléteid tümetei?

Amúgy jobbulást minél előbb Remélem jobban leszel😃

Nemtudom nekem elég lesz e a 30mg mert dulcitia-ból 30 as meg 60 as van csak,én 30-al kezdtem,a legtöbb ember 60 ast szokott szedni,a 30 as csak kezdésnek

De így is elég erős,remélem nekem sikerülni fog beállni erre.

2020. okt. 6. 20:21
 10/21 anonim ***** válasza:
Nekem talán 3 hétig is eltartott a rosszullét.
2020. okt. 6. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!