Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Aki szed szorongásra gyógyszer...

Aki szed szorongásra gyógyszert, mit szed? Tényleg érdemes szedni a gyógyszert?

Figyelt kérdés

Milyen mellékhatás jelentkezik nálatok? Mi a hátránya a gyógyszerszedésnek?

Esetleg aki depresszióra is szed mellete, mit szed, depresszióra?A depresszióra szedett gyógyszernek milyen mellékhatásai jelentkeznek nálatok?


Nem szedek gyógyszert, sose szednék gyógyszert, szientológia mindentmegold stb válaszokkal kíméljetek légyszíves!



2020. okt. 5. 12:29
 1/10 anonim ***** válasza:
Szia én antidepresszánst szedek meg frontint. De a frontint csak alkalmanként.
2020. okt. 5. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
És mit érzel? Megéri szedni? Van mellékhatása? Mi a gyógyszer neve?
2020. okt. 5. 12:43
 3/10 anonim ***** válasza:

Jobban vagyok vagyok.

Annyira szorongtam hogy enni sem tudtam és lefogytam. Nagyon nagyon rossz állapotban voltam.

Mellékhatása nagyon nem volt észrevehető.

Scippát szedek 10 mg 2 hónapja.

Mellé az elején 4x 0,25 frontin.

Mostmár csak napi 1x szedek frontint.

2020. okt. 5. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Ha úgyesem szednéd miért érdekel? Egyebként minden gyógyszer tájékoztatója elérhető a neten. A mellekhatások listájával együtt.

Én frontint kaptam. Mikor teljesen kész vagyok segít egy kicsit. De engem nagyon álmosít nappal nem tudom bevenni. Megéri e? Ezeket nem jókedvéből szedi valaki. Ha már a véget járod akkor van akinek megéri mert lehet jobb lesz. De nyugtatókra hamar rá lehet szokni aztán nagyon nem lesz jó. Merlegelni kell. Van akinek nincs már más választása hogy élni tudjon. :(

2020. okt. 5. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Az antidepresszáns hatása hosszútávú ezért érdemes a nyugtató helyett azt szedni és nem alakul kintolerancia. Beáll a gyógyszer a terápiás adagnál.

Csak jobb az elején mellé szedni nyugtatót mert először mellékhatásai vannak és a jótékony hatása 1 vagy 2 héten belül alakul vagy kezd kialakulni és onnantol folyamatos javulást lehet észrevenni.

Nekem bevált de nyilván ezt mindenki maga dönti el. Nekem egy kis szenvedés az elején nem volt nagy ár. Mert tényleg nagyon rosz állapotban voltam. Azthittem megfogok halni. Vagy beleőrülök. Majdnem kiis száradtam mert a gyomorideg nem engedte hogy egyek vagy igyak. Most nagyon jo étvágyam van.

2020. okt. 5. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Nem mondtam, hogy nem szedném. Azt írtam, hogy kíméljen meg az olyan ember a válaszadástól, aki csak olyanokat tud írni, hogy nem szedne gyógyszert a helyembe stb. stb.

Tudom, hogy van mellékelt betegtályékoztató, de nem biztos, hogy előjön a mellékhatás. Gondoltam, hogyha válaszolnak egy páran, abból kidetül, hogy mi a jellemző mellékhatás.

2020. okt. 5. 13:30
 7/10 anonim ***** válasza:

Elég egyediek a mellekhatások. Én frontint szedek alkalmanként. Álmos leszek tőle. Ennyi. Apukám egyszer kapott életében mikor kórházan volt, hogy tudjon aludni. Nagyon rosszul lett tőle. Hallucinált, nem tudta hol van.

Nekem sosem okozott ilyesmit meg semmi mást sem. Barátom is szedte egy ideig de ő sem tapasztalt mellékhatást még álmosságot sem.

2020. okt. 5. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem mindenkinél jönnek ki de valakinél pedig nagyon. De ha annyira beteg vagy tőle lecserélik. A számodra legmegfelelőbbet fogod kapni.
2020. okt. 5. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
52%

Szia! Sertralint szedek 3 hónapja. Nem volt mellékhatása.

Imádom, nagyon sokat segített sokkal könnyebb így.

2020. okt. 6. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én q10 koenzimet szedek. Nincs mellékhatása csak annyi hogy veszett drága volt.
2020. okt. 6. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!