Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha jelenleg nem tudok kikelni...

Ha jelenleg nem tudok kikelni az ágyból, jó ötlet 27 évesen feladni mindent es bezárkózni az elkövetkezendő pár évre?

Figyelt kérdés
8 eve vagyok depressziós, szorongok es még egyéb gondok is vannak. Eddig a munkám es az utazás eltetett, akkor voltam a legrosszabbul, ha nem utazhattam. Most mehetnék majd, de már nem akarok, pedig mar csak nagyon rövid ideig csináltam ezt a munkát. Nem tudok enni, frontin függő vagyok, egyedül az alvás iránt vannak bennem érzelmek. Ha el kell mennem egy hivatalos papírt elintézni, vagy hányok, vagy elajulok. Ha fel kell kelnem reggel elajulok, vagy összesek. Arra jutottam, hogy egy pár évig elélek a pénzemből, nem költök szinte semmire, egesz nap fekszem a szobámban amióta kitört a virus. Egy éve még nem gondoltam, hogy sem fizikai sem lelki erőm nem lesz az utazáshoz.

2020. okt. 5. 17:25
 1/7 A kérdező kommentje:
Képtelen vagyok elviselni a vírussal járó terhet, a tesztelgetést, aztán azt még elküldözgetni. Úgyis elromlik valami, vesztek egy csomó pénzt. Nem bírom tovább, nem bírok enni, csak aludni akarok.
2020. okt. 5. 17:27
 2/7 anonim ***** válasza:
Vagy mondjuk használhatod a pénzt, hogy elmenj pszichiáterhez és jobban érezd magad.
2020. okt. 5. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nagyon sajnálom hogy ilyen beteg vagy. Együttérzek veled.. Én pánik beteg vagyok nemtudom mikor lesz ennek vége. Minden vágyam a gyógyulás a kilábalás ebből😥 énis legszívesebben sosem kelnék ki az ágyból.

Hiába szedem a gyógyszert is már két hóbapja. Először segített utánna egy hónap mulva rosszul lettem emeltek. Utánna jol voltam egy hónapig megint rosszul vagyok az orvosom meg továbbképzésen.. Sírni tudnák de könnyeim sincsenek.

24L

2020. okt. 5. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A Xanax nagyon jol oldja a szorongast, de neked antidepresszans kell, hogy hat het alatt olyan allapotba kerulj, hogy kepes legyel maskent latni a lehetosegeidet.

En sajat elcseszett ifjusagombol igy jottem ki. Akkor eppen Seroxatot kaptam, de orvos, antidepresszans nelkul ebbol kihozni teged csak egy atomtamadas tudna.

2020. okt. 5. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Nekem nem oldja a szorongást es a gyomorgorcsot... mivel borderline is vagyok a dührohamokon segít egy kicsit, plusz elaltat. Keveset szedek 0,5 mg.

Voltam mar orvosnál, elkezdtem szedni az antidepit, de nagyon rosszul lettem tőle. Egyelőre nem tudom kinozni magam vele. Be kellene fekudnom, de jelenleg a virus miatt azt sem lehet.

2020. okt. 5. 19:46
 6/7 anonim ***** válasza:
Így viszont folyamatosan szenvedsz. Akkor legalább lenne kilátásod a gyógylásra. Magától ez csak rosszabb lesz.
2020. okt. 5. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
4-es voltam, en is Borderline. Azt ertem, hogy a korai mellekhatasokhoz korhazi felugyelet kell. De amint lehet, megeri.
2020. okt. 5. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!