Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Milyen a szerelem egy borderli...

Milyen a szerelem egy borderline lánnyal?

Figyelt kérdés

2020. okt. 6. 14:58
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Izgalmas. Egy kicsit olyan mint egy végtelen carpe diem.
2020. okt. 21. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az milyen? :D
2020. okt. 21. 23:55
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Egy lakás árát szórakoztam el. Most félig csöves vagyok. Sokat pijáltam, füveztem. Jókat ettem és sokat szexeltem. Aztán elcsúsztam a kolbin és bűnöző lettem. Igaz ez 16 éve volt, de már túl vagyok rajta. Voltam kétszer dili házba. Szedtem egy csomó gyógyszert. Aztán leszoktam róla. Most teljesen átlagos 45 éves nő vagyok.
2020. okt. 23. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
És hogy tetted túl magad a multodon?
2020. okt. 23. 23:12
 5/7 A kérdező kommentje:
Mit jelent az, hogy bűnöző lettél?
2020. okt. 23. 23:13
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Sokat jártam pszichológushoz akivel feltudtuk tárni, hogy mitől lettem borderes. Egész pici koromban kezdődött azzal, hogy apám alkoholista lett és nem ismerte el, hogy a gyereke vagyok. A bűnözés kimerült abban, hogy elkaptak a fű miatt és le kellett róla szoknom. Később találkoztam értelmes orvossal,aki azt mondta: Érthető hogy füvezni kezdtem amikor az a legjobb a depresszió ellen. Egyszerű szomorú voltam, kilátástalannak éreztem az életem. Csak Jól akartam lenni. Mondjuk rengeteg gyógyszert felírtak a borderre. Kb 5 félét kellett szednem. Egyet csak az agresszióra. Egynek olyan mellékhatása volt, hogy megjött tőle a "tejem". Az ellenségemnek sem kívánom ezt a tortúrát, amit Magyarországon alkalmaznak a pszichiátriai betegek kezelésére. Ráadásul egy pokol volt az életem amúgy is. Gyógyszerekkel sem lett jobb. Ezért is hagytam abba.Nagyon sok múlik azon, hogy milyen a család hozzá állása. Szerencsére nem zárattak be az elmére az akaratom ellenére. Mert lehet hogy már nem is élnék.
2020. okt. 26. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Akkor nekem semmi esélyem a jobb létre? És gyógyulásra?


Velem nem beszél 4 éve a családom. Teljesen egyedül vagyok. Most akkor megvan belyegezve a sorsom?

2020. okt. 26. 08:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!