Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » 4x0,5 mg Frontin soknak...

4x0,5 mg Frontin soknak számít? Mennyi az a mennyiség, amitől már baja lesz valakinek?

Figyelt kérdés
Aggódom anyukámért, eleinte 0,25-el kezdte reggel-este, aztán 0,5 (orvos javaslatára), de most már ott tart, hogy ha olyanja van (nem érzi jól magát), bevesz belőle többet is egyszerre. Eddig ha jól tudom 4x0,5-öt vett be egyszerre, ami a legtöbb volt. De ez nem minden napos szerencsére. Ez így nagyon nincs rendben, és csak attól félek, nehogy nagy baja legyen ettől! 4x0,5 mg az soknak számít? Kicsit támolyog olyankor, mintha picit be lenne csiccsentve, de más baja nincs, sőt, olyankor jobb kedve van kicsit...de ez akkor sem jó így, félek, hogy egyre többet fog bevenni és baja lesz tőle!

2020. okt. 6. 16:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Elég sok a 2 mg, a baj az, hogy mivel hozzá van szokva lesz ez még több is. A végén már a nagyon sok sem fog használni.
2020. okt. 6. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De ha majd később a nagyon sok sem fog használni, attól még lehet baja tőle? Ha nem használ, attól még ártani tud?
2020. okt. 6. 16:23
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nehéz róla leszokni és magát a betegséget csak a gyógyszer nem gyógyítja. Bár nem írtad mire szedi, de egyetlen pszichés betegséget sem gyógyítja meg csak a gyógyszer.
2020. okt. 6. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Frontin az csak arra jó ha valaki hirtelen rosszul lesz elkapja a szívdobogás bepánikol bekap egyet.

Nincs olyan betegség amit hosszú távon kezelni lehet vele. Hosszú távon nemis szabad ilyen szerekkel élni.

A nyugtatók a drogokhoz közelebb állnak mint a gyógyszerekhez. Tolerancia alakul ki. Ami azt jelenti hogy mindig többet kell szedjen azért a hatásért amit az elején a kevéstől is elért. És igen lehet tőle baja mert minnél többet szed annál nagyobb az esélye annak hogy előjönnek a mellékhatások. Pl: memóriazavar, eszméletvesztés, agresszív viselkedés

2020. okt. 6. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
En egy éve szoktam rá, ma mar nem tudnám letenni sajnos... szeritem azzal meg nincs is olyan nagy gond, ha 0,5 mgt szed egy nap, ha tudja tartani. Sajnos nekem is voltak olyan rohamaim, amikor elkezdtem bevenni sokat egyszerre... főleg ha elalvás előtt kap el.
2020. okt. 6. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

De ő 4x szed 0,5öt plusz ha rosszul van még rászed..

Sztem így alakul ki a függőség.

2020. okt. 6. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Beszélj vele hogy aggódsz. Hátha hatsz rá. Én már 1 tablettától is elvesztem az érdeklődésem minden iránt csak fekszem és nemtudok mást.

Nemhogy ilyen soktól.. Csoda azt tudja hol van egyáltalán.

2020. okt. 6. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!