Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez nem normális ugye?

Ez nem normális ugye?

Figyelt kérdés

El fogok menni szakemberhez, de most a vírus miatt nehézkes és anyagilag sem vagyok a toppon.


A problémám az , hogy betegesen félek attól, hogy elhagy a párom, vagy meghal . A szüleimmel is ez a helyzet .Rengeteg kényszeres gondolatom van ezzel kapcsolatban , szinte egész nap szorongok szerintem beteges szinten, mert ha objektíven nézem nem igazán reálisak a félelmeim. Vannak más típusú kenyszeres gondolataim is, amik irracionalisak. Pl meg kell néznem többször, hogy bezartam-e az ajtót, (tudom hogy bezártam) vagy valami rossz dolog fog történni a szeretteimmel.


Igazság szerint depresszióm volt már, és van egy enyhe autizmusom de normális teljes életet éltem eddig. Most leginkább attól félek, hogy valami más súlyosabb mentális betegség van nálam kialakulóban mert eddig ilyen "paranoid" irracionális félelmeim és szokasaim sosem voltak.


Van valaki aki hasonlókat tapasztalt esetleg??



2020. okt. 8. 01:37
 1/2 anonim ***** válasza:
Sajnos nem normális, kényszerbetegséged van. De remélem, hogy minél hamarabb sikerül eljutnod szakemberhez :)
2020. okt. 8. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Meg van ott egy kis generalizált szorongás is.
2020. okt. 8. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!