Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Túllépett ezzel a pszichológus...

Túllépett ezzel a pszichológusom valamilyen jogi határt, vagy csak én sértődtem meg?

Figyelt kérdés
A pszichológusom azt állítja a roschrach (tintapaca) teszt szerint, hogy látens homoszexuális vagyok, ami sokkolt és ledöbbentett engem, eddig abban a tudatban éltem hogy én egy heteroszexuális férfi vagyok. Erre példa: én mindig is a csajokat bámultam a strandon, és nem a fiúkat és most is undorodnék egy férfi-férfi kapcsolattól. Azt állította hogy a nőiesség tulajdonságait hordozom. De volt képe megkérdezni tőlem, hogy biztosan férfi vagyok. Mondhatom ízig-vérig sértve érzem magam, úgy kellett tűrtőztetnem magam hogy ne járassam le magam és ne kiabáljak vele. Kérdésem hogy tehetek ezügyben jogi lépéseket, vagy csak ne menjek oda soha többé?

2020. okt. 8. 15:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
82%
Hát mindenesetre úgy hisztizel, mint egy nő. :-D
2020. okt. 8. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Én csak nem mennék oda többet.
2020. okt. 8. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
84%

Ezeket a teszteket nem kell ám véresen komolyan venni.

Mindenesetre a sértődés, panaszkodás, hisztike az stimmel. :)

2020. okt. 8. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
1-es ezzel sajnos nem segítesz, kíváncsi lennék te hogyan reagálnál le egy ilyen szituációt, ha veled történne ilyen. 2-es köszönöm a válaszodat.
2020. okt. 8. 15:42
 5/11 A kérdező kommentje:
3-as rád is kíváncsi lenék hogy te hogyan reagálnál le ilyen szituációt, ha veled ilyen történne meg.
2020. okt. 8. 15:46
 6/11 anonim ***** válasza:
86%
Ha valaki ennyire megsértődik azon, hogy látens b*zinak hívják, akkor ott lehet benne valami...
2020. okt. 8. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
91%

Igazából, ha ezt hozná ki belőle a dokim, akkor elgondolkodnék ezen, hogy mennyi valóság alapja lehet. S ha igaza van egy kicsit is, akkor se verném nagy Dobra, hogy Sziasztok Meleg vagyok!!


Elkezdeném megismerni Önmagam, mert úgy látszik, hogy ez esetben vannak hiányosságaim. S ha úgy alakul, akkor homoszexuális lennék.

Nem mindegy, hogy kivel vagy boldog, ha boldog vagy?!

2020. okt. 8. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
91%

Én nő vagyok. Biztos kiakadnék rajta, ha pàr paca alapjàn megkèrdőjeleznèk a nőiessègemet. Ehhez szerintem nincs joga, ès szeretnèm megtartani azt a lehetősèget hogy annyit osztok meg magamròl egy pszichològusnak, amennyit èn akarok. Egyèbkènt a homoszexualitàs màr règ kikerült a mentàlis betegsègek közül, nem olyan tèma amivel pszichològusnak foglalkozni kell.


A jogi lèpèseket hagynàm. El kell engedni, keresni màsikat. Ebben az emberben màr nem fogsz megbìzni soha. Ìgy felesleges tovàbb jàrnod hozzà

2020. okt. 8. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én megmondanám Neki, hogy megsértett. Ha elfogadható választ kapok, nem cserélném le. Én 10 éig keresgélt megfelelő szakbert, elfogyasztotgam egy párat. Ami biztos nem jó út, ha nem mondod el a dilidokinak, hogy mit érzel. Lehet csak kíváncsi, ezzel mit vált ki belőled. Szóval nyilván vannak sintérek, de első körben próbálj beszélni Vele.
2020. okt. 8. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Attól hogy férfi vagy még lehetnek nőies voásaid.

A metal istenek is ízig vérig hetero férfiak, mégis tele vannak feminim vonásokal.

Egy rorsak teszt meg nem feltétlen mérvadó, de lehet csak provokálni akart, hogy valaminek a forrását felfedje.


Mindenesetre normális ember nem fakad ki ennyire, jogtalanságot meg nem követett el.

2020. okt. 10. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!