Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez milyen pszichiátriai...

Ez milyen pszichiátriai betegség lehet?

Figyelt kérdés

Sziasztok


Egy hónappal ezelőtt történt , egyik nap anyám azt mondta hogy "kimegyek kihasználni ezt az utolsó napsütéses időt a kertbe" , ez nekem valamiért bántó volt hogy miért így mondta hogy"utolsó napsütéses idő" ezért jöttek ilyen rossz gondolatok hogy ezért anyámat érje valami baj stb mintha rosszat kívántam volna neki , de valóban meg tudom hogy nem mondott semmi olyat amiert hibaztathatnám őt , de valami rossz gondolat bejött.

Az a gond hogy azóta depressziós vagyok úgy érzem hogy az bánt hogy miért gondoltam rosszat anyámról, de valójában nem akartam , de olyan mintha valami kényszeres gonosz gondolat jött be.

25F



2020. okt. 8. 18:41
 1/3 anonim ***** válasza:

Honnan veszed egyáltalán, hogy betegség???

De ha tényleg úgy gondolod, akkor orvostól kérdezd, másnak úgyse fogsz hinni (ha egy csöpp eszed van).

2020. okt. 8. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ezt a kérdést már egyszer feltetted igaz?


Szerintem kényszer.

2020. okt. 8. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen
2020. okt. 8. 19:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!