Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A borderline emberek miért...

A borderline emberek miért túlfűtöttek szexualisan?

Figyelt kérdés
Szerintetek is perverzek? Van tapasztalatotok velük?

okt. 9. 13:10
 1/10 anonim ***** válasza:
Ez is olyan függés náluk, mint az ital vagy a drog. (Nem privizek.)
okt. 9. 13:20
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Borderline személyiség zavaros emberrel van tapasztalatom de az egyáltalán nem az,hogy túlfűtöttek szexuálisan éppen ellenkezőleg.

Ettől függetlenül nem zárom ki a lehetőségét annak,hogy van akiknél ez is egy tünet de azt biztosan mondhatom,hogy nem mindenkinél.

okt. 9. 13:23
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
Mert nem jut szexhez.
okt. 9. 13:24
 4/10 anonim ***** válasza:
Párom borderline-os, ő pont hogy kevésbé szokott vágyni rá.
okt. 9. 13:28
 5/10 TR75 ***** válasza:
100%

"Szerintetek is perverzek?"

Ez vajon provokatív vagy buta kérdés?

Mivel érzelmi hullámvasutaznak, ez nyilván kihat a szexre is (na meg a border lelkiismeret-furdalás is).

A youtube-on van egy beszélgetés, ahol az egyik fél elmondta, hogy amikor épp rendben volt a border párja, akkor nagyon jó volt a szex. Csak hát nyilván voltak völgyek is.

okt. 9. 13:29
 6/10 anonim ***** válasza:

#5 nem tudom miért nekem címezted de igazad van!

Úgy értettem,hogy olvastam olyat,hogy hajlamosak függőségre ezért nem zárom ki,hogy szexuálisan túlfűtöttek is vannak köztük.

De attól,hogy jó a szex nem jelenti azt,hogy perverzek is lesznek ettől.

Csak erre akartam utalni,hogy nem kizárt,hogy vannak köztük ilyenek de nem mindenkire igaz.:)

okt. 9. 13:34
 7/10 TR75 ***** válasza:

#"Borderline személyiség zavaros emberrel van tapasztalatom de az egyáltalán nem az,hogy túlfűtöttek szexuálisan éppen ellenkezőleg."

Erre reagáltam.

okt. 9. 13:42
Ne legyél egyedül!
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon nem erted. A borderline-osok a vegletek emberei. Szelsosegek valtakoznak. Tobbeves libido-hiany utan johet szexmania, igen.
okt. 9. 14:18
 9/10 anonim ***** válasza:
Ez kb olyan kérdés, mintha azt kédezném a férfiak miért akarnak minden reggel d*gni.
okt. 9. 18:44
 10/10 Miquel ***** válasza:
Nincs összefüggés.
okt. 10. 17:34
ORGANIC SHOP BIO ARCPEELING

További kérdések:

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info@gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!