Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy tudom feldolgozni az...

Hogy tudom feldolgozni az ijesztő filmeket, amiket gyerekként láttam? 30/F

Figyelt kérdés

Nem csak meséket, hanem pl. a Pink Floyd a Fal című filmet 5 évesen néztem (nem tudom pontosan, de óvodába jártam).

A Disney meséktől nagyon megijedtem és nem beszéltem róla.

A Don Bluth mesék.. huh.

Az Őslények országából a Trex ijesztő volt. A földrengéses jelenetnél nagyon megmaradt, hogy elszakadnak egymástól.

A Minden kutya mennybe megy nem volt ijesztő, már edzett voltam, de a poklos jelenet nagyon megmaradt az emlékeimben.

A legnagyobb gond, hogy évekig nem beszéltem róla. Próbáltam elfelejteni mindet. Mindegyiket egyedül néztem.

12 évesen jártam pszichológushoz, de egy szóval nem beszéltem erröl, lehet hogy nem mertem róla beszélni.

Szerintem depressziós vagy paranoiás vagyok, de nem vették még észre.

Így 30 évesen tud segíteni egy pszichológus?



2020. okt. 11. 20:05
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Menj pszichológushoz


De kipróbálhatod hogy most felnőtt fejjel újra megnézed, akkor már nem lesz ijesztő

2020. okt. 11. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Már nem olyan ijesztő, de még mindig meggátol a rajzolásban és nem tudom rávenni magam, hogy lerajzoljak egy élethű kezet, mert érzem, hogy félelmetes lenne és nem akarják mások látni.
2020. okt. 11. 21:09
 3/5 anonim ***** válasza:
57%
30 évesen minek akarsz rajzolni? Másrészt szerintem is nézd meg újra. Lehet semmit nem váltana ki belőled. a 12 éves és a felnőtt között ne keress közös pontot ebben a gyermeki problémában.
2020. okt. 12. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Igen nézd le újra, vagy pszichológus. Viszont szerintem ha több rajzolt filmet néznél elmúlna ajánlom Narutot!


És #3 as... "30 évesen minek akarsz rajzolni?" remélem ezt nem gondoltad komolyan, mindenki más, mindenki mást szeret csinálni! Aki 16 éves koráig szeret rajzolni az mindig is szeretni fog! A művészet nincs korhoz kötve.

2020. okt. 12. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Esetleg megpróbálhatod hogy, először nem élethűen rajzolsz hanem fokozatosan egyre jobbakat és élethűbbeket
2020. okt. 13. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!