Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit kéne tennem?

Mit kéne tennem?

Figyelt kérdés
Először is kB 2 hónapja el vesztettem az állásomat. A feleségem ki dobott(nem azért mert el vesztettem az állásomat a pénzt attól még meg tudtam szerezni) akit nagyon szeretek szerelmesen szeretem még így 5 év után is, szégyen szemre 23 évesen haza költöztem a szüleimhez, ami borzalmas, persze örül az ember ha a szülei tudják támogatni de itthon mindig a fekszko megy a veszekedés nem hiába költöztem el, úgy érzem darabokra hullott az életem, persze mondhatjatok hogy menjek el pszichológushoz majd segít de egy az is pénz kettő már tényleg nem látok ki jutat.

2020. okt. 11. 21:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Keress új munkát, majd költözz el.
2020. okt. 12. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hello!


Figyu, 23 évesen még előtted minden, nincs vége a világnak.

-Keress új melót és amint megteheted költözz el (itt is sok lehetőség van, akár albérlet, ami mondjuk elég drága szerintem már mindenhol az országban --- vagy ha lenne egy kis telked vagy valami, vannak mobilházak pár millióért, akár egy kis kölcsönnel is megvehetsz egy ilyent, a törlesztő meg kevesebb lesz mint az albi

-Rossz dolog mikor egy kapcsolat véget ér, de úgy kell venned, hogy azért történt mert valami jobb vár rád.

-szóval ha rám hallgatsz, maradj még otthon egy kicsit amíg pénzt gyűjtesz, aztán kocc, közben járj társaságba, vagy élj valami hobbidnak. Persze megpróbálhatod visszahódítani a párod, de mivel nem ismerjük a részleteket, így lehet ez lehetetlen, lehet nem :)

2020. okt. 12. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Egy felmérés szerint a magyar fiatalok, (Te is az vagy) 30 éves korig laknak a szüleikkel. Miért? Mert nem tudják megfizetni az albérletet, meg a tandíjat. Olaszoknál meg ez természetes dolog, ott első a család. 23 évesen eszembe sem jutott, hogy távoznom kellene. Az, hogy visszaköltöztél és konfliktust teremt, talán azon kívül, hogy munkát keresel nyiss feléjük, hogy pl. emlékeztek milyen jó volt együtt erra arra menni, nyaralni, hogy erősítsd bennük a feléd irányuló pozitív érzelmeket, mert biztosan vannak.
2020. okt. 12. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!