Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit csináljak most??

Mit csináljak most??

Figyelt kérdés

Járok suli pszichológushoz. Mostanában egyre többször mondja hogy romlik az állapotom, és kezdeni kell ezzel valamit. A beszélgetéseink nem segítenek már.

Múlt héten adott egy telefonszámot, hogy menjünk el pszichiáterhez. Anyukámnak elmondtam, azt mondta hogy nem visz el, mert drága és szerinte nincs rá szükség.

A suli pszichológus másodjára hívta fel anyukám hogy vigyen el, de nem visz.

Más felnőttől nem tudok segítséget kérni. Mit csináljak most?

Azt kihagytam hogy egyáltalán nincs étvágyam, és alig alszok és sokat sírok.

Kérlek titeket senki se mondja azt hogy ötödikes kislány mert már nagyobb vagyok és tényleg baj van


2020. okt. 11. 22:07
 1/2 anonim ***** válasza:
és tb-s pszchiáter? Az nem jöhet szóba? olyanhoz az iskolapszichológus nem tud elküldeni? Én olyanhoz jártam, ingyen volt.
2020. okt. 11. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Esetleg egy barát akinek elmondhatnád a problémád? Igaz, mondjuk sokszor jobb egy idegen, mert az ember könnyebben megnyílik egy ismeretlennek (nem kell félni, hogy ítélkezik, vagy elmondja valamilyen ismerősünknek..)

Amúgy jártam hasonló cipőben, a suli anno kész katasztrófa volt...mind lelkileg mind fizikailag bántottak eleget, na mindegy.

Amúgy az 1-es jól írja, van tb-s pszichiáter is, bár szerintem olyanok mint a háziorvosok, tolják az emberbe a gyógyszert, mert mást nem tudnak csinálni.

2020. okt. 12. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!