Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Elég ha csak gyógyszert...

Elég ha csak gyógyszert szedek vagy jól jönne valami plusz kezelés?

Figyelt kérdés
Szóval antidepresszánst szedek és nyugtatót, kényszeres vagyok és régen szorongásom is volt ilyenek miatt.Ezek most egész elviselhetőek viszont sűrűn ingadozik a hangulatom, néha felkelek reggel és azt kívánom bár meghalnék csak az életösztön tart itt máskor pedig csak középen van a hangulatom. Sűrűn vagyok ingerlékeny néha pedig teljesen érzéketlené válok és nehezen veszem rá magam bármire is. A helyzet az hogy szabolcsban vagyok bejelentve de jelenleg dunántúlon élek és itt egy orvosnál sem vagyok bejelentve és egy ideig nem is biztos hogy be leszek mert hát bonyolult most ez a helyzet. Vannak elfoglaltságaim viszont üresnek érzem magam és rengeteg zavaró gondolatom van. 20/f
2020. okt. 12. 06:26
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!