Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Beleszerettem a pszichológusom...

Beleszerettem a pszichológusomba. Ha elmondom neki megszakítja a terápiát?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy nem lehet köztünk semmi, de mégis sikerült beleszeretnem. Legszívesebben elhívnám randizni. Ez valódi szerelem vagy csak indulatáttétel?

Nincs lehetőségem másik pszichológushoz menni.

Főként tapasztalatokra lennék kíváncsi, hogy ilyenkor mi történt (amikor elmondtátok neki).



2020. okt. 13. 15:54
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan elmondhatod neki. Nem, nem vagy szerelmes belé, csak jólesik, hogy valakinek beszélhetsz, és meghallgat. Teljesen általános jelenség.
2020. okt. 13. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez szerintem csak olyan "könnyed",nem igazi szerelem. Mennyit voltál már nála
2020. okt. 13. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
11%
Mondd meg neki, Laura, hiszen András is szeret téged!
2020. okt. 13. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Phoney ***** válasza:
48%
Lehet, hogy szerelemes vagy bele, de ez már egy 100 éve felfedezett jelenség, mondd meg neki, ha baja van vele, ne járj hozzá.
2020. okt. 13. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
En a 45 körüli női pszichológushoz is elkezdtem kötődni fiatal lányként, pedig annyira nem is volt hasznos a terápia, 6 alkalom után ott is hagytam.
2020. okt. 13. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
83%
32 évesen vonzónak látom a 60 körüli terapeutám. Én férfi ő nő...
2020. okt. 13. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha kordában tudod tartani magad és el tudod fogadni, hogy ez csak egy banális pszichoterápiás mellékhatás, egy "optikai csalódás", akkor a terapeuta tud dolgozni ezzel. Azaz érdemes elmondani, mert ez is egy eszköz lehet az önismereti munkádban a terapeutának. Ha viszont nem mondod el és túl komolyan veszed magad, azzal még hátráltathatod is a terápiát és valószínűleg a terapeutának úgyis lejön majd a szitu, az egyetemen is tanulták.
2020. okt. 13. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Érzelemátvitelnek hívják, javaslom Irvin D Yalom pszichiáter könyvét “Minden nappal közelebb” a címe és erről szól.
2020. okt. 25. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!