Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Antidepresszáns emelésétől...

Antidepresszáns emelésétől rémálmok izzadás éjszakánként?

Figyelt kérdés
Ez a hetedik napja az emelésnek. Félek hogy a rémálmok állandósulnak.. Az izzadás is zavaró. Félek hogy megfázok. Egyébként nem vagyok izzadós.

2020. okt. 14. 08:20
 1/5 anonim ***** válasza:

Az izzadás elég gyakori mellékhatás,illetve a rémálom is előfordulhat.

A mellékhatások általában csak átmenetiek,pár hét és elmúlnak. Ha esetleg mégsem akkor is van megoldás,egy esetleges gyógyszercsere vagy adag módosítás.

2020. okt. 14. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod. ☺️ Pár napja sajnos rendszeressé váltak az álmok de akkor adok neki időt.
2020. okt. 14. 09:48
 3/5 anonim ***** válasza:

Mindenképpen várj még,esetleg a dokinak említsd meg. Nekem is voltak mellékhatások,de mára már csak az enyhe álmosság és a gyakori ásítás maradt meg,ezek nem zavaróak számomra.

2 féle gyógyszert szedek együtt így hatásosabb,viszont az egyik szintén okozhat rémálmot,szerepel is a mellékhatás között :(

Viszont a doki mindig mondta hogy ezek nagyrészt csak átmenetiek.

Kitartást.

2020. okt. 14. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a bíztatást. ☺️ Megemlítem majd az orvosomnak ha átmenetiek akkor nincs baj. Csak attól rettegek hogy mindig így lesz. Édesapám egy éve halt meg és róla szoktam nagyon rosszakat álmodni. Eléggé megvisel a dolog.
2020. okt. 14. 10:30
 5/5 anonim ***** válasza:
Sajnálom :(
2020. okt. 14. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!