Mi a baj velem?

Figyelt kérdés
Kb 3 éve volt egy balesetem és azóta csendes vagyok.1 évig folyamatosan el árultak az iskolában és a családommal is veszekedtem.Aztán össze szedtem magam,de megint itt tartok.Most már rosszabb mint régen.Nincs önbizalmam,öngyilkos gondolataim vannak és nem tudom elfelejteni ezeket.Rengeteg ideig fent szoktam lenni,egyre vissza hûzódóbb vagyok és nem tudom hogy mi is van velem.Találkoztam egy pszichologusal és õ emlitette a depresziót.Nem tudom hogy mi lehet,de szerintem nem depresszió,csak,ennyire szerencsetlen vagyok.
2020. okt. 15. 00:16
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem vagy szerencsétlen!

Ajánlom keress fel egy jó pszichiátert, sok típusa van a depressziónak, és ne félj attól,ha gyógyszert kapsz. Én 7 éve szedem, és bánom, hogy nem mentem előbb.Ne szégyelld! Nagy dolog az, hogy felismered, segítségre van szükséged.

2020. okt. 15. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az hogy feltunesi viszketegséged van. Hallgass szepen a pszichologusra, es jarj vissza hozza terapiára. Annyira imadom amikor egyertelmu dolgokbol kerdesek szuletnek. :D
2020. okt. 15. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
#2 te egy barom vagy, és szemmelláthatólag kisebb az EQ-d mint a farkad. Szánalmas, hogy valakinek ennyi empátiája nincsen manapság...
2020. okt. 16. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

3 Az a szánalmas hogy valaki tudja, hogy gondja van, a pszichológus is alátámasztja ezt, aztán ide jön nyekeregni, hogy szerinte amúgy nincs baja, de most mégis mi a baj vele akkor.

Szépen tessék vissza járni a pszichológushoz, és majd 4-5 alkalom után eldöntöd hogy segít e. Ha nem, akkor se ülsz le mint egy óvodás, és kárhoztatod az összes istent, hogy te milyen szerencsétlen vagy, hanem mész és keresel egy másik pszichológust.

2020. okt. 16. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
"Találkoztam egy pszichologusal és õ emlitette a depresziót" Ebből tutira lejön, hogy a kérdezőt mennyi idő alatt tudta le ennyivel, hogy "sztem depressziós vagy" :D Nem 4-5 alkalom után dől el, hogy segít-e a dolog vagy sem és ezt tapasztalatból mondom, főleg, ha olyan mély a dolog mint a kérdezőnél (alias 'Kb 3 éve volt egy balesetem és azóta csendes').
2020. okt. 16. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Sőt, inkább az a szánalmas amit te itt csinálsz, nem pedig az, hogy valaki, aki tudja hogy van valami baja, de fél, és tanácsot, segítséget kér. Ez a tipikus baromarc hozzáállás, mint amit egyik ismerősöm szólalt meg a nejének mikor meghalt a testvére, hogy "Jól van már, elment, meghalt, lépj már túl rajta! Menj el pszichiáterhez és irass fel valami bogyót!" két héttel a temetés után. Ugyan ez az undorító hozzáállás, pofátlanság...
2020. okt. 16. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!