Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pánikbetegséggel,szorongással...

Pánikbetegséggel,szorongással foglalkozó csoport van Budapesten valahol? Esetleg valaki kortól nemtől függetlenül szeretne beszélgetni egy hasonló problémákkal küzdő emberrel? 26/L

Figyelt kérdés
Sziasztok! 26 éves pánikbeteg lány vagyok.Jó lenne ilyen vagy hasonló problémával küzdő emberekkel beszélni. Nincsenek barátaim, a páromnak meg nem volt semmi ilyen problémája soha, így nem is igazán tud ebben segíteni azon kívül persze, hogy mellettem van és elvisel még ilyen szerencsétlenül is. Remélem lesz itt valaki aki hasonló cipőben jár és szívesen beszélgetne.

2020. okt. 15. 10:16
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
A Bura.hu oldalon csak ilyen emberek vannak, de itt is sokan. Meg kapni fogsz pár privát üzenetet is.:) Ne könyveld el magad betegnek, a pánik csak azt jelzi, hogy feszült az idegrendszered. Tudom, voltam pánikos. Meg kell nyugodni, és elmúlik. Nem kóros, nem betegség, csak idegfeszültség. Az ősember is pánikolt, amikor rárontott a medve. Vagy a katonák a csatában, mégsem könyvelték el magukat betegnek. Ki kell mozogni, enni-inni, megnyugodni. Ha lehetséges, akkor megkeresni és kiiktatni a stresszt okozó dolgot, dolgokat. Plusz napi szinten relaxálni, meditálni, nyugis dolgokat csinálni, sétálni, sportolni, hobbizni.
2020. okt. 15. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A következő hónapon belül (még nem tudom pontosan) megyek Pestre, beszélgethetünk erről személyesen. Nem vagyok pánikbeteg, de valami bennem sem oké, mert a barátkozás sosem ment. Nehezebb kezdeményezés után viszonylag jól elbeszélgetek mindenkivel, de ezen a szinten meg is ragad az egész. 30/F
2020. okt. 15. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!