Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Valaki segítene? 😞

Valaki segítene? 😞

Figyelt kérdés

Barátnőm szakított velem és azt mondta már mással van 😞 aztán letiltott mindenhonnan.

Nagyon szeretem és szerettem is. Egyszerűen nem tudom ezt feldolgozni, vele akartam leélni az életem és akkor puff. Már egy órája itt stresszelek az ágyamon hogy mi a franc lehet, tiszta lilák a kezeim. Össze vagyok törve teljesen

19/F



2020. okt. 15. 22:01
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a hasznos válaszokat.

Igen, próbálom elterelni a figyelmemet, de este, amikor befekszem az ágyban akkor rám zúdul minden sajnos 😞

2020. okt. 16. 19:30
 12/14 anonim ***** válasza:
0%
Befeküdjek melléd tesó? Broszexuálunk 🔥🔥🔥
2020. okt. 16. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Velem is hasonló tortent, amit elottem irtak ha van jogsid v autod vagy kolcson tudsz kerni szülőktól menj vezess kapcsold be kedvenc zeneid uvoltsd őket torkod szakattaból, ulj ossze haverokkal igyatok panaszold el nekik csinaljatok közös programot, van ennek a dolognak sok előnye is darabig nem kell hülyesegeit hallgatni szabad vagy vegre tudom eleinte zavar elemzed az egesz kapcsolatot a beszelgeteseket, hogy mit ronthattal el es este mikor lefekszel forgolodsz erzed a hianyat reggel mikor kezdesz ebredezni nincs kedved felkelni inkabb forgolodsz és örlodsz de kelj ki es csinalj valamit amit elterveztel ne hagy magad, hogy visszahuzzon az erzes es gondolj arra miert lesz jobb nelkule, de csak erre kitartast haver
2020. okt. 19. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
0%
🔥🔥🔥broszexuál🔥🔥🔥
2020. okt. 19. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!