Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Elképzelhetetlen,hogy nem...

Elképzelhetetlen,hogy nem indulatáttétel vagy érzelemátvitel?

Figyelt kérdés

2hónapja járok egy 11évvel idősebb férfi pszichológushoz,és az esetem mint férfi.Először is láttam ezt,hogy vonzónak látnám ha más helyzetben találkozunk ,akkor is.Egyre nehezebben tudom kezelni a helyzetet,de tartok tőle ha ezt elmondanám,nem venne komolyan,és letudná annyival,hogy ez indulatáttétel.Többször átgondoltam,nem emlékeztet senkire,És nem érzem azt hogy legefeküdnék vele,inkább érdeklődnér róla,az életéről.Ő maga érdekelne.Tudom hogy neki én csak egy "munkakapcsolat" vagyok,egy a sok közül,és nem is tudhatok róla semmit.

Akinek van tapasztalata megosztanátok légyszi?



2020. okt. 16. 20:53
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy beleszeretsz, hisz torodik veled, azonban nem miattad, hanem a munkaja miatt.
2020. okt. 16. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem vagyok szerelmes,ezt teljesen biztosan állitom.Nem tudnék többet érezni ugy hogy semmit nem tudok rola
2020. okt. 16. 20:55
 3/7 anonim ***** válasza:
15%
Keress egy masik pszichologust, hisz ez a terapia utjaba all.
2020. okt. 16. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
91%
Jelezd neki, vszleg levette már, hogy mi a helyzet. Ajánlani fog maga helyett mást minden valószínűsèg szerint.
2020. okt. 16. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ezt miböl tudja levenni?
2020. okt. 16. 21:40
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképpen beszéld meg vele. Nem biztos, hogy tényleg szerelmes vagy belé. Ő ezt tanulta, simán lehet indulatáttétel. Én nő pszichológushoz járok, én is úgy érzem, hogy szerelmes vagyok belé pedig csak az anyukámat látom benne. Nem kell parázni, nyugi :)
2020. okt. 17. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Akármi is van vagy nincs, miután a kliense vagy (vagy voltál), nem lehet privát kapcsolat köztetek.

Nincs barátkozás sem, nemhogy románc. Ha zavar ez a helyzet, jelezd neki, javasol majd mást maga helyett. Furcsa, hogy amikor kiválasztottad is tudtad, hogy bejönne, és mégis belevágtál vele, pedig tudod, hogy létezik ez a jelenség is, amit említesz...

Máskor ronda pasit vagy nőt keress.:)

2021. ápr. 11. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!