Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért nem tudom magam boldogna...

Miért nem tudom magam boldognak érezni?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Segítséget szeretnék kérni. Nyár közepe óta rajtam van egy érzés belül, amitől nem tudom magam teljesen boldognak érezni. Nyáron sok fájdalomcsillapítót szedtem fogproblémák miatt és olvastam hogy az okozhat hangulatzavart. Azt hittem ha abbahagyom, ez is elmúlik. De sajnos nem.

Volt hogy egész nap csak keservesen sírtam mikor itthon voltam, úgy éreztem semmi nem tesz boldoggá, mindent unok az életben és nem akarok már élni. Dolgozom egyébként, mellette egyetemre járok és egy nagyon boldog párkapcsolatban vagyok.

Mióta nem szedek gyógyszert már nem rendszeres ez az érzés, inkább csak olyan tompán érzem, hogy van valami gond. Néha viszont nagyon erős, akkor sokat sírok.

Nem tudom hogy kell e ezzel pszichológushoz menni, sajnos nincs velük jó tapasztalatom, mindig csak lehúzni akartak.

Nagyon rossz így élni, a páromat is nagyon sajnálom, látom hogy nagyon bántja hogy nem tud segíteni.

Köszönöm ha elolvastátok.

21L



okt. 16. 21:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy elvonási tüneteid vannak.
okt. 16. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
0%
Mi a kérdés egyáltalán? Zavaros hülye picsha! ,,nagyon boldog párkapcsolatban vagyok., de miért nem tudom magam boldognak érezni? Ó, te hülye tyúk!
okt. 16. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Az lenne a kérdésem, hogy tudja e valaki, hogy mitől jelent meg hirtelen ez az érzés, illetve mit tehetnék hogy elmúljon?

A többit meg nem hiszem hogy megérdemelték. Boldog a kapcsolatom igen, akkor a legjobbak a napjaim ha a párommal vagyok.

okt. 16. 21:55
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nem mindig van az ilyesmire magyarázat. Nekem sincs rossz életem, mégis gyakran kilátástalannak tűnik minden, sokszor van egy fura, rossz érzésem, ami szó szerint nyomja a lelkemet. Szerintem legyél türelmes, lehet csak most valamiért rosszabb időszakodat éled, szerintem magától el fog múlni, ne szokj rá gyógyszerekre, a pszichiáter csak azt írna fel és tényleg csak lehúznak. Milyen fájdalomcsillapítót szedtél? Rövid idő alatt azért nem valószínű, hogy rászoktál, esetleg nem lehet annak a problémádnak köze a mostani rossz hangulatodhoz, amire szedtet a gyógyszert? Vagy esetleg ez a vírushelyzet nem okozhatja? Még az is eszembe jutott, hogy akár még vitaminhiánytól is előfordulhat ilyesmi, pl B vitamin, magnézium vagy D vitamin hiány tud indokolatlan feszültséget, rossz érzéseket okozni, ez is tapasztalat. Jobbulást neked!
okt. 16. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Cataflamot szedtem, mert kihúzták a bölcsességfogaimat.

Nagyon köszönöm a válaszod, mindenképp megpróbálom a vitaminokat!

okt. 16. 22:18
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
tudom, hogy ez közhelyes egy kicsit, de próbálj sportolni/mozogni egy kicsit, edzeni, futni, ilyesmi, fáraszd el magad fizikailag, kicsit kevesebbet lógj neten, próbáld picit kerülni a számodra lehangoló témákat, foglalkozz azokkal az emberekkel többet, akik körülötted vannak és úgy érzed, pozitív hatással vannak rád. sokszor túl agyaljuk az ilyesmit vitaminokkal, ilyen-olyan gyógyszerekkel, pedig néha tényleg csak ennyi kell, hogy megadjuk magunknak azt, amitől valóban jó kedvünk lesz és megvonjuk azt, ami lehangol. persze emellett nyilván nem árthatnak a vitaminok sem.
okt. 16. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info@gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!