Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Barátnőm megcsalt, hogyan...

Barátnőm megcsalt, hogyan dolgozzam fel?

Figyelt kérdés
Szakított velem írásban de már azelőtt össze is jött egy sráccal. Nem tudom miért, nem mondott semmit, letiltott mindenhonnan, én meg itt pusztulok meg a tehetetlenségben 😞 mit tudnék tenni 😞 még mindig szeretem, egyik napról a másikra ezt nem tudom megváltoztatni.

2020. okt. 17. 20:45
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%

Most még nem tudod.

Az idő mindent megold.

Semmiképpen ne keresd.

Talán azt keresheted, míg szépen, lassan el nem engeded,

hogy mi lehetett az oka, hogy mást választott.

Mióta voltatok együtt?

Milyen volt a kapcsolatotok tartalma?

Egyáltalán egymáshoz valók voltatok-e?

2020. okt. 17. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
78%

"egyik napról a másikra ezt nem tudom megváltoztatni."

Nem is kell, kb egy hét mire felfogod, egy hónap míg nagyon kivagy, egy fél év meg mire teljesen elfelejted. Kivéve ha hamarabb becsajozol.

2020. okt. 17. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:
2 évig voltunk együtt. Nagyon szerettük egymást, bár az utóbbi 1.5 hónapban fura volt 😞
2020. okt. 17. 20:51
 4/31 anonim ***** válasza:
82%

Érdekes hogy nem utáltad meg azonnal. Mondjuk én nő vagyok, de ha engem valaki megcsalna, onnantól kezdve nem is kéne többé.

Rongy emberekre nincs szükségem, ha ekkorát csalódnék valakiben akkor egy pillanat alatt megutálnám, így max azt lenne nehéz feldolgozni hogy ezt tették velem, meg hogy hogy jöhettem össze egy ekkora gumigerincű gyökérrel, de az nem fájna ezek után hogy nem lehetek többé vele.

2020. okt. 17. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:
Én vele képzeltem el az életemet, és úgy volt, hogy ő is 😞😞 nem értem miért nem tudta legalább normálisan leülni és megbeszélni hogy miért történik ez 😞😞
2020. okt. 17. 20:55
 6/31 anonim ***** válasza:
83%
Pont ezért nem ér annyit hogy emiatt depizz. Még arra sem képes hogy intelligens, felnőtt ember módjára intézze a dolgait. Örülj hogy megszabadultál tőle és lehetőséget kaptál hogy megismerj egy normális nőt.
2020. okt. 17. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
Most nagyon fáj, mert az árulás nagyon mély seb. Foglalkozz olyanokkal, mait leköt, zene, csavargás, rajz - nem tudom, neked mi a jó. És egy reggel arra ébredsz, hogy jobb ez így.
2020. okt. 17. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
54%
hiába okoskodtok , nem olyan könny kijönni egy szerelmi csalódásból. Ne depizzen ez aztán a jó ötlet, mert ez ilyen egyszerű igaz? hipp hopp átáll az ember(nem). Én azt mondom igenis sírd ki magad , ha kell üvölts is , sportolj, nézz vígjátkotm egyél csokit, tereld el a figyelmed hagyd hogy kijöjjön belőled a feszültség, és hagyj magadnak időt hogy túllépj rajta.
2020. okt. 17. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de este nem bírok elaludni. Talán ez a legnagyobb bajom 😞 5 órákat alszok midnig kb
2020. okt. 17. 21:29
 10/31 anonim ***** válasza:
100%

Tudom, hogy kívülállóként nagyon könnyű tanácsot adni... de gondolj arra, hogy ha ezt képes volt megtenni veled, akkor egy utolsó r*banc, és a lány, akit te szerettél sosem létezett.


Nekem is ez segített nem is olyan régen. Másfél évig reménytelenül szerelmes voltam egy pasiba. Azt hittem, hogy ő a nagy Ő, és hogy tökéletes. Annyira aranyos, kedves, szende volt, aki komoly kapcsolatot szeretett volna mindennél jobban. Aztán megtudtam róla, hogy megdug kb BÁRKIT aki mozog, és hajlandó neki széttenni a lábát. Ezután egy-két hétig sz*r volt, de rájöttem, hogy a férfi akivel közös jövőt szerettem volna, sosem létezett.


Remélem hamarosan jobban leszel!

2020. okt. 17. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!